Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? A Renault...

Melyik a jobb? A Renault Premium, vagy az Iveco Euro Star?

Figyelt kérdés
Ezen a kettőn gondolkodok. Euro 3 a Renault és az Iveco is. Renault 420 LE, Iveco 430 LE
2014. máj. 25. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy nagy rakás fémhulladék.

A 420-as Prérinyúl 170 centi felett iszonyú kényelmetlen, kicsi a belseje, nincs hova pakolni és nem megy, cserébe eszik annyit, mint egy normális vontató.

Az Eurostar már elég öreg konstrukció, a régi 14 literes sor6-ok jók voltak, szedték a lábukat rendesen. Viszont a 10,5 literes 430-as Cursor motor az szintén nem jó semmire. A lelkét ki kell taposni, hogy menjen, cserébe leeszi a hajad ( dolgoztam 430-as Stralissal, 42 liter volt az átlagfogyasztása).

Helyben rohangálásra még elmegy mindkettő, de rendes munkára (havi6-8-10-12 000km) vagy hetelésre egyik sem jó.


A Magnumok nem sokkal drágábbak, de egy jó állapotú 480-assal rakottan körbeautózod mindkettőt, ráadásul kevesebb gázolajjal.

Egy normális Volvo meg sajnos vagy háromszor annyiba kerül, mint ezek. :/

2014. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Kb úgy van, ahogy az első írta. Én magam 190 cm vagyok, 46-os patával, kispolszkis fíling van a Prémiumban. Ez annyit jelent, hogy a fék-gáz pedált gyakorlatilag együtt nyomom a nagy lábammal.Amikor becsukom az ajtót, akkor kb eltöröm a bal lábamat vele.
2014. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!