Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb kamion? (Mercedes, Man, Volvo, Scania, Daf, Renault, Iveco)

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

DAF > Scania > MAN > Renault > Mercees > Volvo > Iveco

De amúgy már nincsennek olyan jelentős különbségek, hiszen mindegyiket arra tervezik, hogy iszonyat hosszú utakat tartósan kibírjon, ha rendesen viselik gondját, mindegyik megbízhatónak számít, csupán egymással összehasonlítva vannak különbségek.

2012. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
MAN, Volvo,Iveco. Ezekkel évekig jártam, és nem volt semmi gondom velük.
2012. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Scania az "Utak Királya" , nem érdemtelenül.

A Volvo és az Iveco is nagyon jó illetve bármely egyéb márka új egyedei az első párszázezerig...

Véleményem szerint.

2012. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A Scania az "Utak Királya" , nem érdemtelenül."


Sajnos csak volt... az utóbbi években nem nagyon fejlődtek...


"A Volvo és az Iveco is nagyon jó illetve bármely egyéb márka új egyedei az első párszázezerig...

Véleményem szerint."


A volvo valóban nagyon jó, de az iveco enyhén szólva szar. Műanyag az egész autó, gyenge anyagminőség. Persze, lehet motorilag nem hal meg..


Kérdező:

A Mercedes, MAN, Volvo, Daf márkák általában nem romlanak el csak úgy,bár sajnos a DAF AdBlue rendszerével gyakran van baj...

2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesek ezek a kérdések. Akkoriban amikor még közel 0 elektronika volt az autókban, addig volt értelme, de most? Akármelyik gyártó, akármelyik modelljében előfordulhat bármilyen elektromos gond, és akkor bármelyik, még a legmegbízhatóbb modellek is letérdelnek...
2012. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Negyedikkel teljesen egyetértek anno mi az MAN, Volvo, Daf, Scania közül akartunk választani. Végül a Daftól kaptunk a legjobban ár/érték arányban kamiont. Szeretem a. Scaniát, de elnézve, hogy a szomszéd cégnek a kb 40 Scaniaból mindig akár több is áll a műhelyben... Látszik, hogy a válság miatt spórolnak, de ez a minőség rovására ment.
2012. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt 2db 0km-es XF105.460-as DAF, lehalt egy év után mindkettőben az AD-Blue tartály fűtése, gariban nem csinálták, darabja 700 000. Ezért nyilván nem a DAF-ot fogom fikázni, ezért is írtam az #5.ben, hogy manapság már semmi értelme az ilyen kérdéseknek.
2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!