Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjáró. Milyet vegyek...

Terepjáró. Milyet vegyek olyan 300000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Nagyon jókat írnak a suzuki samurai-okról. De rosszakat is (kényelmetlen stb)

Esetleg egy Lada niva? Bár azt meg sokan szidják.

Még vannak ezek a daihatsu freozák, na ezekről meg még nem is hallottam.

azért "csak" ennyiért akarok venni, mert belekalkulálom az esetleges ráköltenivalót.

Ja és magyar papiros kellene az fontos!


2009. dec. 30. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

feroza a legjobb ezek közül, illetve Hyundai Galloper Intercooler Turbo nagyonjó, Niva is elégjó de benzines és terepjáróban jobb a dízel mert nyomatékosabb és a vizet is jobban bírja..

Samurai közúton kegyetlen, de azzal elmész ottis ahol csak gyalog lehet, viszont Samurai magyar okmányokkal 450 ezernél kezdődik


Én ferozát vennék vagy dízellé hivatalosan átépített Nivát


De én inkább még spórolnék hozzá és Galloper

2009. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az Ferosa...

Egyszerű a dolog.

Rámégy a www.hasznaltauto.hu oldalra,

és beírod az összeget,

majd kiválasztod a terepjárót,

és kiadja a kínálatot.

Ennyi pénzből nem túl komoly dolgot lehet összehozni, szerintem csak öreg Samurajt, németből behozott, vagy hazai leharcoltat

2009. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, ott nézelődtem eddig is.

Csak gondoltam hátha van valakinek valami tapasztalata, milyet érdemes, melyik a jobb...

Csak ilyen őrültködésre kéne, viszont kell a papír, mert már túlságosan ismernek a rendőrök, nem kéne megin lebuknom :S

2009. dec. 30. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem niva az biztos hogy benzines meg zajos meg régi de nemhiába gyártják még az oroszok . azért gyártják mert jó ez méga szibériai -40 fokokban is elindul meg megy mint az állat

az ilyen terepjárókat mint a 10-20 milliós pajerok l200 asok stb kenterbe veri

2009. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uaz 469 ;) én ezt ajánlom.
2009. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az UAZ jobb mint a Niva, mert a Niva állandóan összkerekes, az UAZ pedig kapcsolható.

Olcsóbb is a Nivánál, sok ember ért hozzá, alkatrész is van bőven, és a hadseregtől leadottak között van még sok amelyik jó állapotú, mert sokáig "M" zárolt volt.

2009. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A GAZ 69-es is jó terepjáró, nem annyira fürge, mint az UAZ 452, de van belőle jó néhány, mert Kínában (!), még mindig gyártják.
2009. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam vannak samuraiok,osztrák papírosak amit tudsz regisztrálni bármikor,csak samut vegyél mindenképp.
2010. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a Mitsubishi pajero - t is tudom ajánlani : [link] tessék.. magyar okmányokkal, kifejezetten jó nehéz terepre is!
2011. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!