Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első robogónak milyet ajanlotok?

Első robogónak milyet ajanlotok?

Figyelt kérdés

Milyen markajut es tipusut ajanlotok 50 cm3 robogonak?

100000-200000 max

17 fiu



2014. máj. 26. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Piaggio Liberty 4t.
2014. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aprilia sr 50, malaguti f12 , yahama aerox :)
2014. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért egy Gilera Runner se lenne rossz.
2014. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaja, azt kifelejtettem :)
2014. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aprilia Scarabeo 2t

Egy álom ezekre a "minőségi" magyar utakra a 16-os kerék. Komfortban össze sem hasonlítható a kiskerekű társaival, motor meg ebben is ugyanaz, mint a többiben: Minarelli.

Ajánlom még a Piaggio Liberty 2t-t, ugyanaz a konstrukció.

2014. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, de ahogy nézegettem ezek elég drágák. Olcsóbbak? Pl Motowell?
2014. máj. 27. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek? A kérdésedben írtad, hogy 100-200 ezer között legyen. Ezeket a robogókat, amit ajánlottunk ebbe a sávba esik. persze nem 1-2 évesekről beszélünk, mert azok még drágák
2014. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosan :)
2014. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, én azért írtam a Scarabeo-t, mert 100-200 ezer ft között kerestél robogót. Ezekből pedig már 120 ezer körül is normális állapotúakat kapni, 7-8 évesek közül.


Azt nem írtad eddig, hogy újat szeretnél. De ha ez a helyzet, a 200 ezer nem lesz elég. Én is nézegetem mostanában az új robeszokat, leírom, mire jutottam.

250 ezertől kezdődnek a kínai gépek árai. Ennyi pénzért csak és kizárólag kínait kapsz, olaszt, japánt felejtsd el.

Szóval ilyen összegért van Linea: [link]

Kattints a képekre, ott lesz, melyik mit tud, és mennyi az ára.

Van Keeway: [link]

És van Motowell, bár ez már drágább kicsit, 300 fölött elérhető: [link]

És esetleg még meg lehet említeni a Benellit, ami régen olasz volt, amíg egy kínai cég fel nem vásárolta. Ez is kicsit drágább verzió: [link]


Én ezeket ajánlom, ha az olcsóbbak közül akarsz újat. Sok fórumot átbogarásztam már, és ezek azok a kínai márkák, amikről egész jók a visszajelzések. Főleg a Keeway-t dicsérik sokan. Én most készülök személyesen is megtekinteni egy Linea márkakereskedést, egyelőre még csak tájékozódó jelleggel. Sajnos a Scarabeo-mat tesóm kisajátította, azzal jár suliba, így kell egy másik nekem. Meglátjuk, mi sül ki belőle. :)

2014. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!