Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné megvenni...

Szerintetek megérné megvenni rokonom kocsiját első autónak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, most kezdtem el dolgozni, és már régóta szeretnék egy autót. A nagy kedvencem a 2002-től gyártott Seat Ibiza, gondoltam, hogy elkezdek félretenni egy ilyenre, ahogy néztem, 800 ezer körül már szépek vannak. Közben egyik rokonom el szeretné adni a 2002-es Citroen Saxoját. Mivel egy nagyon szép, és megkímélt kis kocsiról van szó, gondoltam, hogy megvehetném inkább azt, nagyon megtetszett, olcsón fenntartható lenne, ismerem az előéletét, nincs benne sok buktató. Ugyanakkor az autóvásárlás kicsit inkább érzelmi dolog lenne, nincs rá feltétlenül szükségem, mert a családit bármikor használhatom, ha fizetem a benzint. Szerintetek megvegyem a Citroent, vagy hagyjam, gyűjtsek egy Seatra, vagy akár egy még komolyabb autóra? Természetesen ezt nekem kell eldöntenem, de kíváncsi vagyok mások véleményére.
2014. máj. 29. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos itt érzelmi döntésről lévén szó, neked kell döntened. Racionálisan a rokoné lenne a jó megoldás.
2014. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
spórolj 2m már lehet tuti autókat venni (130-170le) de én inkább motort vennék mert az élvezetesebb
2014. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha használhatod a családit, azt javaslom, várj még. Az autónak vannak használattól független, állandó költségei is. Ezt is rakd inkább a megtakarításodhoz.
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!