Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mikor vettétek az első...

Ti mikor vettétek az első autótok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de örültem imádom a ladákat,kiskorom óta egy szép felújitott darab jobban megdobogtatja a szívem mint bármely lány :) leginkább a 2101 es kereklámpást és 18 szülinapomra kapnék pénzt.Gondolkozom hogy vegyek-e egyet.Szüleimnek nem lenne gond.Jogsim nincsen de ahol lakunk elég sok út van ahol mehetnénk.Leginkább ladások véleményére vagyok kíváncsi de más is jöhet.Köszi. :D
2014. máj. 29. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, inkább ne veszélyeztesd a körülötted lévők egészségét.
2014. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszélyeztetném senki egészségét max az enyimét nem menőzni akarok hanem eszmei érték miatt akarok ladát.
2014. máj. 29. 15:18
 3/14 A kérdező kommentje:
Bár ladával nem is lehet nagyon menőzni szerintem.
2014. máj. 29. 15:19
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
előbb jogsi, utána kocsi :)
2014. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha addig rendbe szedem?Elég olcsók az alkatrészek a jogsit is letenném nem sokkal rá.
2014. máj. 29. 15:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon hogy ELŐBB A JOGSI!!!
2014. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jól van xd nem kell leszedni a fejem vezetni tudok de a táblák fuu, a memóriám nem a legjobb.
2014. máj. 29. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne halgass senkire se. Ha ez az álmod akkor vegyél egyet s csináld meg. A LAda nem rossz gép szerelhető otthon sok zsákutca nincs benne. MAx a lakatolás lehet problémás. De azért nem lesz baj ha a lányok is megdobogtatják majd a szívedet. :) És vigyázz ne fogjanak meg jogsi nélkül mert az kellemetlen lehet!
2014. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarnám vezetni közúton, bár tudnám.Köszönöm a bátorító választ.
2014. máj. 29. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt a ladát ha ez az álmod. Csináld meg és meg lesz az a jogsi is. 17 voltam amikor vettem az első trabantom még a nyolcvanas évek végén. Amikor nem volt még jogsim, fater ladáját vezettem elhagyatott utakon ahol a madár se járt. Nekem nagy feeling volt. Tehát no para.! és csak ésszel és normálisan vezess.
2014. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!