Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is észre vettétek hogy az...

Rózsa kitty kérdése:

Ti is észre vettétek hogy az American Horror storyba Tate az első évadban Sokkal jobban néz ki meg vekonnyabb mint a másodikban? :D

Figyelt kérdés
a második évadban meg nagyobb darab meg tok más..értem hogy biztos idősebbnek akartak tüntetni vagy szerepet jatszik de láttam róla a kepeket és nagyon nagy eltérések vannak.. van egy kép ami első évadban van vékony szőke , és a,második evados kepeken meg ducibb barna és nem annyira helyes:\
2014. máj. 23. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az arca ducibb, csak nagyon előnytelen volt neki az a haj. Nyilván másfajta szerep meg minden, de azért én se bántam, hogy a 3. évadra visszakapta a szőke fürtjeit. :D
2014. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Evan Peters minden, csak nem éppen duci. :)

De az vitathatatlan, hogy a szőke haj sokkal jobban áll neki, fiatalítja és valahogy sokkal helyesebb tőle. Szerintem mind a három évadban ugyanolyan volt a "testsúlya", nem értem te miért láttad a másodikban ducibbnak. Talán a ruhák miatt, amiket viselt, ki tudja. :D

2014. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!