Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik robogót...

Szerintetek melyik robogót válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem pár típust, amiből több is elérhető a közelemben (50km-es körzetben keresgélek). A fő szempontom az volt, hogy nagy testű legyen, mert én is elég nagydarab vagyok (176cm, 110 kg), emellett maximum 120-130 ezer ft-ot szánnék rá. Fontos továbbá, hogy léghűtéses és 2t legyen, az egyszerűség és a könnyebb szerelhetőség miatt, illetve gyári, tuningmentes legyen.


Ezeket találtam:

Malaguti f12 (egy csomó van belőle eladó)

Malaguti f15

Yamaha Neos

Aprilia sr50 régebbi és újabb is van

Yamaha MBK

Kymco Fever ZX 50 (ez elég ígéretesnek tűnik, vezetett szervizkönyves, és olcsó is)

Piaggio Typhoon

Aprilia Gulliver


Ezek közül szerintetek melyiket éri meg leginkább előre sorolni a listán? Melyiket érdemes leginkább megnézni, és melyik konstrukció a legjobb vétel? Melyikről van a legjobb tapasztalat?

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. máj. 29. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1. SR50

2. F15

3. F12

aztán a többi

2014. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Csaba ***** válasza:
F12 és sr apriliát, ajánlom leginkáb;) egyformán jó mind kettő kivétel sr ditech olyat ne! Az injektoros teli elektronikával , kb 10ből 8 hibás:D sr apriliábol csak minarellis fekvőt vegyél pl. old sr. F12 ből mind jó kivétel 2005 évj azok felett kinai blokja! Igy régi pl. 98-2002 ig ved meg.
2014. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Gulliverem van nagyon megbízható kis gép. Fekvő mineralli blokkos, nyűhetetlen. Alkatrész van hozzá bőven, ha mégis kéne.
2015. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!