Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbizható kisauto? Milyen...

Megbizható kisauto? Milyen motorral?

Figyelt kérdés

olyan autot keresek amivel hosszabb utra is el lehet menni. Átlagba egyedül vagy még 2 személlyel utaznék.kb 1.500.000 ft van rá:Diesel nem jó mert csak rövid távokon fut többet.

köszönöm



2014. máj. 29. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiat Grande Punto, Punto EVO, vagy csak simán Punto most már. Lényegében ugyanaz az autó csak kozmetikázgatták 2005 óta. 1.4-es 8 szelepes motorral nagyon bírja a várost és a rövid távokat, de ha hosszabbat kell menni az se gond, max 110-120-as utazósebességgel, megy gyorsabban is, de ott már nő a fogyasztása, egyébként 6 literrel elvan, országúton még ennyi se kell neki, a klíma alig dob a fogyasztáson.
2014. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vizéli László ***** válasza:
Nekem Kia Rio 1.5 crdi-m van 2006-os Diesel. Az ára kb 1,1 mill. Mielőtt megvettem volna sokat nézelődtem, és mellette döntöttem. Sokat járok vele, még olaj cserén kívül semmire nem volt gondom a lassan 3 év alatt. A benzines változatokat is nagyon dicsérték a fórumokon, az olcsóbb is. Nekem bevált formailag is, minőségben is. Nézd meg hátha neked is tetszeni fog.
2014. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Suzuki sx4 1.5 vagy 1.6 benzines ezek olyan 100 lóerő körüli motorok és már kényelmesen bírják a hosszabb utakat is.

1.5 misi ért 2007-es évjáratúakat is lehet találni belőle normál futásteljesítménnyel és szervizkönyvvel.

pl egy ehhez hasonlót

[link]

2014. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!