Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek Horvátországban?

Vezethetek Horvátországban?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a jogosítványomat (V. 29.) és júniusban megyünk a családdal... Vezethetek -e ott "friss jogsival" és kell -e nemzetközi vezetői engedély, valamint az autóra kell -e kötni valamit (nem madzagot :D, hanem biztosítást, vagy valami papírt kell -e intézni )??
2014. máj. 29. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha elmúltál 18 éves akkor vezethetsz úgy tudom..:)
2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúltál vagy elmúlasz addig 18 éves akkor vezethetsz.

Zöldkártya legyen(biztosító adja, ingyen). Ha nem EU-s rendszám van az autón akkor egy H-betűt azt hiszem kell ragasztani az autó hátuljára, és amúgy ennyi.

Lehet kötni nyaralás biztosítást, mind rátok, mind az autóra, én nyugatra nem szoktam kötni, ha keletre megyek akkor igen, Horvátországban azért tudnak közlekedni.

2014. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vezethetsz igen!:)

Előző hozzászólóhoz: az EU-s rendszámhoz szoktak ragasztani, mert a régi-n jól látható a H és a magyar színek jelzősse, de nem szoktak ebből ügyet csinálni....


Viszont az autóban NE legyen radardetektor, mert arra harapnak. Ne vezess papucsban Horvátoszág területén, mert nem csak balesetveszélyes, de ha rendőri intézkedés van, akkor a rendőr szól érte!

2014. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a helyzet az, hogy addigra nem töltöm be a 18-at. Még arra lennék kíváncsi, hogy igaz -e az, hogy 1 évesnek kell lennie a jogsinak?
2014. jún. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!