Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán/francia/olasz autót...

Japán/francia/olasz autót szeretnék venni, mert a haverjaim mint VW-vel járnak. Mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

Igazából úgy állok az autóvásárláshoz, hogy tök mindegy, csak ne német legyen, leginkább ne VW vagy Audi, mert utálnék ugyanolyan autóval járni, mint az összes ismerősöm. Természetesen mindenki hülyének néz, plusz rá akarnak beszélni, hogy vegyél VW-t, persze leginkább azok, akik a legtöbbet költenek rá.

Ennyire fura hozzáállás ez?


2014. máj. 29. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fura, sőt okos döntés. Nekem volt Vw-em nem vagyok oda értük. Betegágy ,többszázezres szerviz számlákkal ,túlkomplikált gyengített részegységekkel.Az Audi meg ugyanaz,rakás közös alkatrész, csak még túl is van árazva. Nem is beszélve arról ,hogy a Vw-t lopják a legtöbben.

Nem derül ki,mit is akarsz, de nagy átlagban ,egy hasonló kategóriás japán gép nemcsak olcsóbb hanem tartósabb és megbízhatóbb is. Annyi ,hogy idehaza sznobföldön nincs akkora presztizse, de úgy látom nem másnak hanem magadnak akarsz autót venni.

2014. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne a márka, vagy a gyártás országa döntösön, hanem első sorban az állapot, majd jöhet akár a kinézet.

Én német , sőt VW fan voltam, avgyok, most francát hajtok,mert ár, érték arányban ez volt a legjobb választás.

Nem tetszik az autó kívülről, de kényelmes, jól megy, nagy, nincs gondom vele.

Előtte 4 VW vagy konszernes autó volt, egyikkel sem volt gondom. A legnagyobb kiadásom a fék volt (ugye kopik) ami kompletten megállt 60.ezerbe egy 7 éves autón.

2014. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vennék akármit csak VW-t ne.. Unalomig ismételt formák, hányás beltér. A hideg kiráz tőlük.
2014. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

spricc2 a civiceken és a golfokon kívül más szót le tudsz írni?:D

Amúgy nyugodtan nézelődj, ne azzal foglalkozz, hogy más mit gondol, vedd azt amit Te személy szerint minden szempontod szerint számodra a elgjobbnak találsz.

2014. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 ha nem volt meg vw-d akkor honnan tudod hogy szar ? Olvastad totalszaron ?
2016. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!