Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet és mit ajánlanátok?

Milyet és mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nagyon elkezdett érdekelni a Dirt motorok világa. Gondolkoztam,hogy veszek is egy krosszmotort vagy egy endurot pályázásra,csak nem tudom melyiket kellene kezdőként vennem,bár inkább az endurok felé hajlok hiszen némileg gyengébb motorok. 24 éves vagyok jelenleg és mivel nem tehetem meg anyagilag a folytonos köbcenti kategória váltogatást így én egy Husaberg FE 400 E-t néztem ki. Szerintetek ez jó választás lenne egy olyan 5-8 éves távlatra előre tekintve egy zöldfülűnek?

Ha sok akkor mit ajánlanátok helyette?



2014. máj. 31. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobbat választottad a kategóriában. Alternatíva lehet még pl a Suzuki DRZ 400.
2014. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazából példaképem,Graham Jarvis videóiból is szerettem bele a Husaberg-be és nagyon felé hajlok.
2014. jún. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!