Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyibe kerül egy Jawa Mustang...

Menyibe kerül egy Jawa Mustangot helyre hozni?

Figyelt kérdés

Itthon áll egy Jawa Mustang (vagy 20 éve) és nyári időtöltésként szeretném rendbe hozni (alap szerelést tanulni rajta)és érdekelne hogy mennyibe fájhat ez nekem. Megnéztem semmi nincs bele fészkelve a blokkba és az egyéb helyekre.


[link]



2014. máj. 31. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ milyen alkatészekkel jó vagy rosszabb minőség amugy olcsó hozzá minden de az szar, a jó se tul drága kb 50-60ból megvan fullra 70 max de okosnak kell lenni meg legalább ha megcsinálod tudod h jolesz
2014. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire akarod megcsinálni. ha csak tanulni akarsz rajta magánterületen, akkor festéssel meg ilyenekkel nem kell foglalkozni. csak menjen, meg legyen rajta fék, és ennyi.

szerintem 50-60 ezer forint.

de azon a képen semmi nem látszik, csak egy piros tank. ha 20 éve áll akkor valószínűleg gumik is kellenek, akkor az már rögtön legalább 15 ezer, előre hátra.

2014. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerekek megvannak. Apa furikot csinált belőle. Azt leszedném róla mert úgy se használja már. Forgalomba helyezhetőségileg érdekelne mennyibe kerül kb
2014. jún. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!