Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vagy Mitsubishi Galant?

Audi A4 vagy Mitsubishi Galant?

Figyelt kérdés

az audinak tudom, hogy a futóműve amivel gond lehet, a galantról nem tudok semmit.


Melyiket érné meg jobban? fenntarthatóság minden érdekelne.

20 éves dolgozó fiatalembernek.


2014. jún. 1. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem A4 van, 1.6 benzines.

Nagyon jó állapotban van, sikerült ismerősön keresztül olcsón (190ezer) hozzájutni.

Papírozása 130 volt.

Futóművében egy lengőkart kellett cserélni, most király.

Fogyasztásban, úgy, hogy normálisan vezetek, nem taposom, 6.5 Liter/100.

Kényelmes, fenntartani sem drága, kis 1.6os.

Nagyon olcsó hozzá az alkatrész mert rengeteg van belőle, és külföldről is hordják befelé bontásra.

Nem adnám oda három swiftért sem..

Audira szavazok.

2014. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor az előző hozzászóló után most én jövök mint ellentábor :) Galant tulajként (2,4 benzines) a következő a tapasztalatom. Én nem írom le a 6,5 fogyasztást, mert azt csak autópályán hozza. Inkább a vegyest írom ami olyan 8-9 liter, városban 10-11 alá nem tudtam vinni. Viszont 150-Le,jó kis nyomatékkal, amivel azért odab.sz a legtöbb szériaautónak. A pacik ellenére nincs kihegyezve a motor, így sokkal tartósabb. Ha igény van rá, akkor 200 Le fölé lehet húzni, de a magyar utakra minek? Nem tudom az audis szakinak mi van a vasban, de az enyém 600.000-ft-ba került 2 hónapja, viszont full extra. Bőr belső, el. tükrök, ülések, gerinctámasz, digi klíma, panoráma tető stb. Mindezt egy 15 éves autóban. Iszonyú kényelmes. Alkatrészügyileg bontott ehhez is van dögivel, megfizethető áron. Szóval itt tulajdonképen a kényelem áll szemben a fogyasztással. Szerintem kötelezőben, adókban max 4-5000 Ft lehet az eltérés évente.
2014. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nna itt egy másik ellentáboros.

Jegyezd meg:Én 10 éve hallottam,azóta megfogadom!!!A Japán precíz!!!Bármiben!

Bár,ha az audisnak lett volna esze,leírta volna,hogy nem egy kategória!Az a4 vs Galant!

Még méretben sem!

Nem,hogy megbízhatóságban!!!Csak a Japán!!!

Remélem vettél egy Passatot:-DDD

2019. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!