Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a Toyota Carina mánia?

Mi ez a Toyota Carina mánia?

Figyelt kérdés
Egyre többet látom itt agy-kán hogy ajánlani szokták azoknak akik 4-500.000 ft-ért nagyobb autót keresnek.De nem értem miért vannak ennyire oda érte mikor fél milláért lehet kapni nagy német autót is pl B vectrát vagy a régebbi passatokat,audi 100/A6 sokat.

#Opel Vectra #ToyotaCarina #Audi100/A6
2014. jún. 1. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

A B Vestra jó, csak rohad orrán száján, a C4-es Audi meg egyel nagyobb kategória, ott a motor is 2 liternél indul..

A Carina meg igénytelen, egyszerű...

2014. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a Carina hiresen megbizhato auto, ami ezekrol a regi nemetekrol mar nem mondhato el (altalaban kulfoldrol hozott, tobbszorosen visszatekert oraju, rettenetes benzin- es olajfogyasztasu bontoszokevenyek).
2014. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez sem feltétlen igaz, csak azoknál, amit 100 000-ért árulnak. Haveromnak van egy '92-es 2.0 100-asa, kb 750 000km után köszöni szépen, jól van és nem eszi az olajat :D
2014. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert egy iszonyat megbízható autó, nagyon jó, meglepően finom járású dízelmotorral, nagyon tartós benzinesekkel.
2014. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is németes vagyok, de elismerem a Carinát, az Audi 100-as már okozhat drágább meglepetéseket, mivel 1990-től már a 100-as is prémium lett, igy az árak már igazi Audisok...

Mondjuk a Passat lenne még nagyon jó, de ezek jellemzően millió km felett vannak, és itt azért már előjönnek a nagy bajok.

Mondjuk a B Vectra tényleg jó, ha nem rozsdázna úgy, az lenne a nyerő szerintem, de 10-ből 9-nek lyukas az alja...

Szóval a Carina tényleg jó, általában ezeket nem hajtották annyit, mint mondjuk a Passatokat, viszont ugyanolyan igénytelen.

2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak is Carinája van, 1.8-as benzines automata. Napi szaladgálós autónak ezt használja, 270 000km van benne, 10 éve hoztuk Belgiumból. Egyedül a klímát kellett feltölteni gázzal, különben gond nélkül teszi a dolgát, városi fogyasztása 8 liter.
2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Macilaci reklámozta itt a Carinát, azért terjedt el :D :D
2014. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó vasak a Toyota-k. Bár nekem lényegtelen, Opel-ért dobban a szívem.
2014. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert nem ültek még W124 vagy E34 -ben!


"Nem ismert örömök, nem hiányoznak"

2014. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

C4-es egy jó autó, de néha-néha előjönnek apróbb hibák.


Például van úgy, hogy elindulsz és indítás után kiírja hogy a mit tudom én milyen dolog meghibásodott. Ez főleg akkor zavaró, hogyha xenon lámpás, és éppen a fényszóró-beállítómotor hibásodott meg. Van, hogy 1 hétig nem megy, de van, hogy újraindítod a kocsit, és működik. De láttam olyat is, hogy valakinek 50km-ként jelzett, hogy alacsony a keréknyomás a jobbelső kerékben, holott az zsír új volt. És bár tényleg alacsony volt a nyomás, nem lehet tudni, miért, de valahogyan mindig csökkent benne a nyomás!

2014. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!