Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbontás otthon-de minden...

Autóbontás otthon-de minden fém, az, aminek látszik?

Figyelt kérdés
Szeretném alkotóelemeire bontva a "MÉH"-be leadni az autómat. A motortérben elbizonytalanodtam:hogyan tudnám azonosítani a részegységek szétbontása után azok komponenseit?
2014. jún. 2. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogja a mágnes? Akkor vas.

Ha nem akkor alu, réz vagy rozsdamentes acél(van olyan rozsdamentes anyag is persze ami mágnesezhető, de abból autóban sok kétlem hogy lesz)

Az alut meg a rezet meg csak meg tudod különböztetni.

8 általánost végzett(egy első, 3 második meg 4 harmadik osztály) cigók képesek rá. Akkor bonyolult már nem lehet.

2014. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de minden fém az aminek látszik... csak meg tudod állapítani h műanyag, gumi vagy fém...sok több más anyag nincs


réz az sárga, az alu túl könnyű, többi amit meg fog a mágnes az vas, a lemezt meg a tömör cuccot válogasd azt is külön mert más az ára...


#1! a cigók nem végzik el 1 év alatt az 1. osztály, inkább 3-5 év kell neki, a többi osztály stimmel nálad is... :D

2014. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát anno amikor én általános suliba jártam elsősöket nem buktattak. Hiába nem tudott se írni se olvasni küldték 2.-ba, ott majd megtanul...
2014. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!