Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a hengerszett mennyire...

Ez a hengerszett mennyire lehet megbízható?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 3. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? 2 lehetőség.

Vagy egyből eltörik a dugattyú, vagy örökké bejáratós szar lesz az egész. Vaagy pár km után darabokra hullik. Egy ilyen hengerfej dugattyúval kb 40-50 ezertől kezdődik. Ami már érdemes lehet megvenni. Őszintén mondom hogy nekem ingyen sem kéne. Mivel HASZNÁLHATATLAN.

2014. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még ez se mondható jónak. :

[link]

De azért ezzel már TALÁN használható.

2014. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszoló honnan tudja megállapítani egy (ilyen rossz minőségű) képről, hogy milyen?

Ha amit a kérdező belinkelt, 15 helyett 40 ezer lenne az árcédulán, akkor jó lenne egyből?

2014. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huh látom nagyon rosszak a vélemények akkor felejtő.Köszi a válaszokat.
2014. jún. 4. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Lol? Komolyan nem látod? a CHINA feliratot? Tudom vannak jó kínai cuccok is. De a hengerfejek bőőőőőven nem ide sorolhatóak. Ezek precíz alkatrészek nem lehet csak úgy ukmukfukk legyártani őket. Márpedig Kínában ez történik. Kiöntik, azt nagyjából ennyi. Ezzel soha de soha nem lehet normálisan közlekedni. Ha lehet is max fél évig mersz szétesik vagy besül a dugó.
2014. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leírás

Kínai gyártmány álló hengeres blokk


De akkor vedd meg kedves válaszoló nyugodtan :D

2014. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem veszem meg, mert egy 30 ezer Ft-ot érő motorra nem fogok fele ennyiért hengert venni. 40-ért meg főleg nem.


Most vettem egy Lenovo laptopot, 3 év garanciával, made in CHINA!

Manapság minden ott készül szinte.


Én nem mondtam hogy jó, de azt se mondom hogy rossz.

Csak azt mondom, hogy ennyiből nem lehet megállapítani.

Ránézésre már jobban, de még úgy sem.

Egy mérőórával, esetleg keménységmérővel már inkább.

2014. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre mondtam hogy vannak jó kínai cuccok is. A lenovo pl nem rossz. Laptopba sem. Irodai pc-nek még én is megvenném. De hengernek semmiféleképpen sem. Így képről tényleg nem lehet megállapítani, de ha tapasztaltabb vagy élőbe ránézésre megmondható.
2014. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drágább kategóriákban a malossi vagy a polini hengerszettek a jobbak ?
2014. jún. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!