Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Peugeot 106. Ha olyan...

BigLaca22 kérdése:

Van egy Peugeot 106. Ha olyan 5 perce megyek vele, enyhén balra tekerem a kormányt olyan mintha surlódna a kerékhez valami, ha balra akkor semmi. Leveszem a gázról a lábam akkor is ez a jelenség, húzni nem húz semerre. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Felnik, gumik gyári méretnek megfelelőek?
2014. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az megfelelő,én is gondoltam erre!De az szabályos gyári mindkettő.
2014. jún. 4. 12:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság 155-ös van alatta,de mikor vettuk 175-ös volt és kb. egy hétig semmi hangja nem volt.
2014. jún. 4. 13:01
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

Keréknyomást is megnézném.

Féket is.

Rugót, lengéscsillapítót.

Meg azt is, hogy nincs-e valami nem odaillő a keréknél.


Ha nem találok semmit, irány a szerviz.

2014. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a szerelő majd megnézi,bár 4 napja azt mondta,hogy fel van újítva a futómű,fék ill. a hátsó hid.A kereket le vettem,nincs semmi nem oda illő.Egyébként egy másfél hete vettük az autót és mikor ki próbáltam semmi hangot nem adott.Mikor hazaértünk akkor kezdte,megnézte az autószerelő,utána megint csend volt.Egy hétig semmi baj nem volt utána kezdte megint,érdekes,hogy egy hétig semmi nem volt.
2014. jún. 4. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A kormány szervó milyen? HA olajos akkor az is adhat ilyen hangot, ha kevés az olaj benne.
2014. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!