Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha házilag fóliázom le sötétít...

Ha házilag fóliázom le sötétítő fóliával az autó hátsó ablakait, tehát nincs róla műbizonylatom, akkor a rendőr mennyi pénzbírságot szabhat ki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

30000/új műszaki vizsga/ ott helybe elveszi a forgalmit és nem mehetsz tovább az autóval

rendőre válogatja, azis lehet, hogy nem érdekli

2014. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

uh :/

és szemöldökért, lámpa lefújásért festékkel büntetnek?

2014. jún. 4. 20:05
 3/7 anonim válasza:
Tudtommal csak a szélvédőt és a 2 oldalsó ablakot nem sötétítheted le a hátsókat ismereteim szerint teljesen be is sötétítheted(és a szélvédőt is le lehet sötétíteni csak max a nepellenző "sávjáig")de én nem próbálgatnám az autóban az ablakokat sötétíteni én személy szerint már próbálkoztam kiszerelt ablak sötétítésével de nagy eséllyel buborékosra sikerül szerintem egyszerűbb ha elviszed egy olyan helyre ahol ilyesmivel foglalkoznak ,szemöldökről nem tudok semmit ,lámpa lefújása kb 30 éve tilos ez az amiért szerintem biztosan szólnának és szerintem bírságolnak is.
2014. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lesötétitheti, de kell róla műbizonylat és neki ez nincs
2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak ha feketére van fújva a lámpa. mint egy igazi boyracer autón.


nem, az sem szabályos.

2014. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármennyire lesötétítheted azokat az ablakokat, műbizonylat nem feltétlenül kell, de jóváhagyási jel kell a fóliáról, amit meg műbizonylat nélkül nem adnak:-)


Egyébként nem fog vele foglalkozni a rendőr. CSak az első két ablakkal foglalkoznak általában.

2014. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdj bele otthon. Ronda lesz!! A rendőr nem foglalkozik vele csak az első oldalablakokon ne legyen semmi.
2014. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!