Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt szgépkocsi vásárlás...

Használt szgépkocsi vásárlás előtt álok, ismertek óldalokat ahol keresgélhetek esetleg hírdetni tudnék?

Figyelt kérdés
Az használtauto.hu ismerem,tudtok más oldalokat is?

2014. jún. 4. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy jó pár oldal pl. jófogás.hu, olx.hu, expressz.hu és még rengeteg. Általában minden hirdetős oldalra felrakható autó is. De ha autóvásárlásról, keresésről van szó lehet hogy érdemes a hahu-nál maradni, azt sokan ismerik és oda rakják föl az autókat.
2014. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Böngészgetek egy jó ideje már az hahu-n,sok a kintrol hozott auto leelenorizhetetlen előélettel.Mivel beszélek németül nézegettem a kinti oldalokat is.Azt tapasztaltam hogy a magyar kereskedőknél általában olcsóbban lehet hozzájutni egy használt gépkocsihoz mint kint Németországban,kissé óvatos vagyok az ilyen behozott autokkal.
2014. jún. 4. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz külföldiül autobazar.eu
2014. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes többi oldalon is van rengeteg kűlföldről behozott gépkocsi most ez a divat!
2014. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az autobazar.eu -n nem behozott autók vannak, hanem ki kell menni értük.
2014. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!