Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen váltóolaj kell a...

Milyen váltóolaj kell a robogómba?

Figyelt kérdés
van egy keeway robogóm és kéne bele váltóolaj a gyári előrírás 85w90, van nekem itthon 75w90 meg 80w90 azt tudom hogy ezek jobbak, de nem tudom hogy működne vele a sűrűsség miatt, szerintettek beletöltsem valamelyiket, vagy vegyek 85öset

2014. jún. 5. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A viszkozitásértékhez érdemes tartani magad, valamint az egyéb előírt tanúsítványokat is figyelembe kell venni (a használati utasításban benne szokott lenni, de pontos tipus alapján egy Google keresés is segít)
2014. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kata kata ***** válasza:
Én az enyémbe simán beletölteném mind a két fajtát amit felsoroltál.Persze csak ha nem gagyi olaj.Hanem a jobb fajtából való.
2014. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egy gyakori viszkozitás a 85W-90, de ha be tudod szerezni akkor az lenne a legjobb, bár valószínűleg tökéletesen működne a 80W-90-essel is. A 75W-90 viszont már jóval folyósabb.
2014. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!