Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 10 éves dízel Smart...

Egy 10 éves dízel Smart Fortwo elmegy Franciaországig?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 17:16
 1/10 Nosco ***** válasza:
Nem a kor számít hanem az mennyire van karban tartva.
2014. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

el. ott meg belelököd a tengerbe.

most ez milyen kérdés? van bennt 400.000 km? akkor el se indulj...

2014. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs baja a motornak akkor igen (ezt nem a futott km fogja meghatározni). Már kérdés hogy nem autópályára tervezték, így nagy eséllyel mire megérkezik rögtön lehet vinni szervizbe.
2014. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Attól tartok, legalábbis ilyenekkel ijesztegetnek, hogy a kerekei eldurranak egy ilyen hosszu út során (1100km) vagy a motor mondja fel a szolgálatot hirtelen. Olyat is hallottam, hogy feldöntenek az autópályán a nagy 200+ sebesseggel rohano autostarsak ..


Valósak a félelmeim?

2014. jún. 5. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát anélkül el se indulj hogy nem viszed el egy alapos átnézésre. Esetleg kérdezd meg a márkaszervízt, hogy alkalmas-e pályára, mert én is félek hogy egy ilyen városi autó nem fogja bírni a folyamatos 100-120-as tempót. Fel nem fogja borítani a menetszél, de billegni fogtok rendesen, ráadásul én nem lennék nyugodt egy ilyen kiskocsiban a kamionok között... Én kölcsönkérnék vagy bérelnék inkább egy autót.
2014. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen szart autópályára felengednek?!
2014. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nem kéne ennyire leszólni azért akérdezőt én anno az 1.0 swiftemmel tetem meg hasonlóan hosszú távokat és gond nélkül ráadásul még pályán 10 tempóval.Az autópályán sem kötelező 130-al menni attól hogy annyi a max megengedett.

Ha megfelelő állapotba van a kis smart ,szerintem olyan 90-es tempót simán bírnia kell és 90-nél már a kamionok sem tolnak le.Bár nem lesz valami kényelmes az utazás abban a nagyon pici autóban.

2014. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy kamion mögé beállsz vonatozni és vígan bírni fogja az autó, csak kiszállni úgy fogsz belőle ekkora távolság után, mint akit megrágott és kiköpött egy kutya
2014. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát több mint 12 óra az utazási idő megállás nélkül, 90-es átlaggal. Ültem már ilyenben, de már 20 perc után kész voltam.. Szerintem kérjetek kölcsön vagy béreljetek egy nagyobb autót.
2014. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A hazai pályákon láttam már Smartot 100-110-es tampóval battyogni.

Ha műszakilag jó állapotban van, simán elvisz oda-vissza ilyen 90-100-as tempóval ahogy írták.

Én azért nem szívesen vágnék bele ebbe az útba ilyen autóval mert egyrészt nagyon kényelmetlen lesz, másrészt ha valaki mégis belétek menne az a kocsi nem egy életbiztosítás.

2014. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!