Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW?

Első autónak BMW?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem a jogsit és erőssen töröm a fejem milyen kocsi is legyen az első.

Nagyon tetszenek a régi bmw-k, főleg a 3mas széria, azokból is csak a körlámpás.


[link]


Tudom hogy nem mai gyerekek és sokat széthajtanak, amit meg nem barmolnak halálra az aranyárban mérik


-NEM vagyok byracer

-nem minden napi használatra kéne hanem élményautónak

-tisztában vagyok vele hogy hátsókerekes és meg tud lepni télen

-Nem tennék fel egy 120as esőcsatornát a hátsó dob helyére

-vegyesen használnám

-tudom hogy drágák az alkatrészek

-nem hatezres fordulaton használnám(tudom hogy a dízel már kétezer körül húz)

-tudom hogy költséges a fent tartása

(-nem a telepen bömböltetném belőle a reppet)


EZEKEN KÍVÜL érdekel minden amit mondni tudtok erről az autóról.


(nem szeretnék focust, vagy astár, vagy golfot vagy hasonló népautót)


ha esetleg tudtok ajánlani hasonló STÍLUSOS autót maximum 1millió körül azt megköszönném :)

Ti milyen kocsit vennétek hobbi autónak ennyi pénzből?



2014. jún. 1. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha élményautónak használnád, akkor felejtős a TD, a 116 ló az kevés az élményautózáshoz ( már ha adrenalinban gazdag élményre gondoltál), oda 325i kell ( minimum.


Az alkatrészek a legendákkal ellentétben nem drágák és a fenntartásuk sem költséges. Ezek csak sztereotípiák ( amik azért valljuk be a pár éves modellek esetében már igazak).


Ami hasonló, az talán még az E34, bár az egy picit nagyobb, több az extra nagyobbak a motorok, ezért azzal több nyűg is lehet. Viszont abból még egész "fiatalok" is akadnak :D

2014. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nézegettem nagyobb motorral is, de úgy gondolom kezdésnek elégnek kell lennie a 116 pacinak, élményautózást nem a kakucsringen szeretnék vele folytatni, hanem csak beülni kerülni egyet, megnézni a környező városokat a haverokkal(nem baj ha nyomorognak hátul), inni egy kólát és hazajönni :)
2014. jún. 1. 16:15
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Erre a célra inkább bérelj egy erősebb autót. Sokkal olcsóbban megúszod, nem kell átiratni, adót fizetni...
2014. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha csak hobbi autónak kell, akkor legyen. De ha keveset használod, akkor már tényleg mindegy, hogy TD vagy 25i. :D


Ha valami 150 000-res roncsról lenne szó akkor oké, de így? :D

2014. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Írásod alapján kedves kérdező megfontolt ember vagy, így nyugodt szívvel lehet ajánlani neked a 25i-t. Na meg ha nem is használnád sokat. Tudomáson szerint egyszerűbb mint a dízel és mégis több élményt add hidd el :)
2014. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

_________nem szeretnék focust, vagy astár, vagy golfot vagy hasonló népautót____________



Pedig ezekkel jobban járnál. Arról nem is beszélve hogy a 2.4D 116 le már jó ha 100-at tud már 430.000km után mert ennyi van benne nyugi.

az 1.6 16V astra kb annyit fogyaszt mint 2,4D bmw és még alázza is a vén 2.4d bmw-t


És tudod miért tucatautók ? mert az emberek rájöttek hogy új astra focus stb jobb mint ugyan annyiért 4-5-6 éves bmw audi stb


Tehát 10 éves tucat autó jobb mint a 20 éves akárhogyanishívják ócskavas

2014. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Tulajdonképpen a kérdésben meggyőzted saját magadat, hogy Neked ez a legmegfelelőbb autó. Ha úgy érzed ez valóban igaz, ám vedd meg, viszont mivel még csak a jogsit is most fogod kezdeni fogalmad sincs arról milyen lesz később a vezetési stílusod.


Én 17 évesen megrögzötten állítottam, hogy a fiatal sofőrök gyöngye leszek, meg nekem nem hiányzik a pörgés, adrenalin az utakon, aztán ahogy meg lett a jogsi csak volt egy-két bohóckodás, ami rosszul is elsülhetett volna. Ha haverokkal van tömve ez hatványozottan igaz sajnos.


Persze hamar benőtt a fejem lágya, de ehhez kellett az is, hogy visszafogjon az autó, szerencsémre csak egy 1.4-es Saxo volt (bár elég jól ment ez is). Amikor éreztem magamon, hogy VALÓBAN komolyodtam, akkor mertem venni erősebb autót, de ha már az első az lett volna lehet most nem írnék.


Ettől eltekintve minden tiszteletem ha Te mégis be tudod bizonyítani magadnak is, meg bárkinek, hogy erős géppel is vissza tudod fogni magad. Nem tudok a Te fejeddel gondolkodni, nem tudom milyen az ízlésed autók terén, szóval én csak egy apró tanácsot adok saját példámból okulva, ami remélem több hatást kelt benned, mint szimplán egy negatív értékelés ;)

2014. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért egy 116 lovas TD manapság már mindennek nevezhető, csak erősnek nem :D
2014. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

BMW első autónak?! Csak nyugodtan, azt lehet törni, nem kell rá vigyázni, hiszen csak egy ócsa népautó a többi közül, amit a menőzni vágyó huszonéves gyerekek vágyait elégítik ki. Tökéletes választás első autónak, gyilkold ahogyan csak tudod, ezt érdemli!:) Később vegyél valami amcsi V8-as vasat... de VIGYÁZZ!!! Nehogy szintén valami tömegautót vegyél, mint a Mustang, amiert mindenki rajong, mert ugyanúgy egy szürke kisegér maradsz az autóimádók keretében, mint a tobbiek.


ÖSSZEGEZVE: csinálj ki egy BMW-t, utána ha van pénzed, szerezz egy nem túl ismert amcsi vasat, vagy ha nincs annyi pénzed, jó lesz valami ritkább, de nagy és különleges európai gép is.;)

2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Egy 116 LE-s TD igenis erős autó, olyannak aki friss jogsis. #10-es Te meg mutass rá arra a városra Magyarországon, ahol tömegautó a Mustang.
2014. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!