Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet "durrogtatni" az...

Hogy lehet "durrogtatni" az autó kipufogóját menet közben motorfékkel ha az autó injektoros, illetve milyen fordulatszám tartományban következhet be? Valaki eltudja magyarázni pontosan?

Figyelt kérdés
Kocsim alatt nincs katalizátor se középdob, azt mondták hogy nyitott rendszerrel szokták megoldani. Az enyém egy 6 hengeres 3-as BMW, alapjáraton is elég brutál hangja van de (még nem használtam mert hamarosan lesz még csak rajt rendszám)
2014. jún. 6. 09:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
5/10. Nem tudom neked milyen autód van?! de van egy érzésem hogy busszal jársz, ne képzelj el te semmit hogy milyen állapotban van, egy e36 BMW-ről van szó ami tényleg nem fiatal de olyan állapotban mint kasznira mint motorra amilyen sok "új" autó sose lesz, meg ennyit el se fognak menni..Ebbe inkább ne kezdjünk bele... Műszakiig lesz rajt katalizátor utána megy vissza a sport rendszer.
2014. jún. 6. 16:00
 12/20 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam nem olyanra amit az ALS idéz elő..

https://www.youtube.com/watch?v=J5C5kDP3yyc 1:35-től hallgasátok

2014. jún. 6. 16:05
 13/20 anonim ***** válasza:
Aha, azt a kis recsegést (nem durrogást) csak nagyon kis fordulaton csinálja, amikor az ECU visszaadja a befecskendezést, hogy ne fulladjon le a motor ha mondjuk kikuplungolsz. Ennek a tök üres rendszernek az a hátránya hogy szarabbul megy vele az autó mint gyári dobokkal, katalizátorral együtt. Nekem a 6 hengeres E30-on szétrohadt a középső dob, kitörtek belőle a hátra menő csövek. Pont ilyen hangja lett mint a videón, de azt hittem hogy be van húzva a kézifék mikor gyorsítani akartam.
2014. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem megy mint a meszes,bőven van bent nyomaték sőt még jobban is megy :)
2014. jún. 6. 23:08
 15/20 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg ne vedd kötözködésnek de ez mire jó? Azt megértem mikor van egy sportdob rajt, mert tényleg lehet kellemes hangokat összehozni velük ha az ember jót választ, de ennek a durrogatásnak valahogy sose értettem az igazi értelmét. Szóval tényleg ne vedd támadásnak, csak szimplán kíváncsiság.
2014. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%

Vedd sértésnek, de már a reakciódból is látszik, hogy igazam volt és tényleg egy lepukkant tragacs. Azokból szokták kivágni alapból a katalizátort az ezeket az országba behozó nepperek. Nem mai darab lehet, ha nem lambdás volt benne a katalizátor (amíg ki nem vágták).

Hogy milyen autóm van, azt nem írom le, de az biztos, hogy ilyened nem lesz még vagy legalább 5 évig, mert akkor fog talán olyan árszintre süllyedni, hogy az ilyen kókányoló rácsingos gyerekek is meg tudják venni (hitelre).

Még az autókhoz sem értesz. Nem fog 10% lóerőnövekedést eredményezni a kipufogó bűvészkedés.

Inkább azzal foglalkoznál, hogy gyári állapotba hozd az autódat és vigyázz rá, mert akkor talán lesz is értéke és mellékesen még hülyegyereknek se fognak nézni.

2014. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jól van papa nem veszekedek, én tudom milyen állapotban van amilyen állapotban a "tiéd" sose lesz meg sok másik autó se, de a buszra majd ne felejtsél el jegyet venni...
2014. jún. 8. 22:56
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem veszem kötözködésnek de az enyémnek meg általában társainak soros 6 hengernek meg van a jellegzetes hangja simán elveszik mellette egy sportdob
2014. jún. 8. 22:58
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ,ha kövér gázt adok akkor a fél utca hangját elnyomja a motor hangja. Szerintem ezt nem érdemes folytatni.

Hogyha durrogni akarsz pici pénzét árulnak motorokhoz szettet amivel még lángnyelveket is lőhet a kipufogó ráadásul katalizátorral is nyugodtan mehet mert ez csak látvány...

2014. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

2016/06/04 11:21

Nem tudom minel iraz ide ha csak a semmit mondod.

Senki sem volt kivancsi arra amit irtal nem ez volt a kerdes

Ha csak dumalni tudsz meg nem tetszik akkor fogd meg es gorgess tovabb.

2017. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!