Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdésem egy Volskwagen Bora...

Dévids01 kérdése:

Kérdésem egy Volskwagen Bora 1.6 benzinessel kapcsolatos lenne. Nos menet közben egy idő után (van hogy nem csinálja, van hogy igen) ESP lámpa kigyullad fordulatszámmérő leesik motor leáll, vagy nem áll le de az előző 2 hiba akkor is jelen van?

Figyelt kérdés

#leállás #Volskwagen Bora
2014. jún. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt vaktában senki sem fogja megmondani. El kell vinni szerelőhöz ahol megnézik.
2014. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már elvittem Flexibilis csöre gyanakodott, amit kicseréltettem (tényleg szét volt menve), de ezek után is csinálja a Lambdaszondák jól működnek ott nem jelzett hibát az autóvillamoságin. Tehát ezért tettem fel a kérdést tudtok.-e valamit ajánlani?
2014. jún. 6. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet rejtett hiba, akkor csak úgy lehet kijavítani ha próbaúton előjön és a szerelő rákötött egy műszert hogy tudjon diagnosztizálni.
2014. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem! :) köszönöm a választ esetlegesen valamire tudtok gyanakodni? még is mi lehet mire gondoljak stb...?
2014. jún. 6. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem EGR szelep? Elkormolódva, beragadva? Alapjárat nem ingadozik? Motorféknél csinálja és/vagy üresben gurulásnál?

Miután leállítottad, következő indítás után semmi baja? Nekem gyanús, hogy EGR szelep, vagy alapjárati léptető motor (elkoszolódása, emiatt hibajelenségek produkálása).

2014. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érdeklődöm, kiderült végülis, hogy mi volt a hiba? A mi Kia Ceedünk ugyanezt a jelenséget csinálja.
2020. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!