Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millióért milyen autót...

1 millióért milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ősszel, vagy télen szeretnék venni egy autót a fent említett összegért. Ezt a pénzt ténylegesen az autóra szentelném, tehát nem számolom bele az átíratást, kötelezőt, műszakit, egyéb dolgokat.

Ti milyen autót ajánlanátok? Az elvárásom annyi lenne, hogy mindenképp benzines legyen, rövid távon használnám napi szinten. A fogyasztása álljon meg vegyesben max 8 literből. Amit semmiképp sem szeretnék venni: BMW, Merci.

28F vagyok, volt már szerencsém egy 2006-os Seat Cordobához, szóval azt sem szeretnék. Minden egyébre nyitott vagyok.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jún. 7. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha vegyeben 8 literig akarsz akkor az városban simán lehet 10-12 liter is. Mondjuk egy 1.6-os benzines épp elég.


A kínálatról:

[link]

2014. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Valami megkíméltebb, jól felszerelt G Astrát, ennyiből bővel van választék belőlük. Vagy rádobsz még egy-két százast és akkor H Astra, Focus vonalon is lehet gondolkozni. Esetleg a VW konszern valamelyik autóját a Seaton kívül ha az annyira nem jött be. Csak ezekből ne 3 hengerest!
2014. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Esetleg egy 1.6 benzines első generációs toyota avensishez mit szólnál?

Városi fogyasztása olyan 9 liter körül van így az állad előírt 8 literes vegyes fogyasztást nem fogja meghaladni.

pl egy ilyen.

[link]

2014. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
gtc astra
2014. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vizéli László ***** válasza:
52%

[link]


Nekem ilyen van csak diesel. Ha nem veted meg a kóreai márkát akkor érdemes utána nézelődni neten, különféle teszteket, fórumokat. Én egyáltalán nem csalódtam benne, csak ajánlani tudom.

2014. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Szerintetek megérné mondjuk egy 2004 vagy 2005-ös Alfa 156-os? 1.6 vagy 1.8-as motorral. A faceliftes változatra gondolok.

2014. jún. 7. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésben azt írtad hogy nem akarsz BMW meg Mercit gondolom az alkatrész árak miatt.Viszont az alfákat is sokba van fenntartani sőt azok igénylik csak igazán a megfelelő szervizelést,ezért is nem túl elterjedt autók az alfák.
2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Még valmi!

Mellesleg a 156-os alfát 2005-2006 évjáratban nem nagyon van normális állapotú inkább ennél is olyan 2002-2003 évjárat körül vannak az elfogadható állapotúak 1 misiért.

2014. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a Toyota tényleg nem rossz. Ahhoz képest hogy lassan már öregedő autó számba megy (12 éves), egész kulturáltan néz ki.
2014. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7


Nem az alkatrészár miatt nem szeretnék BMW-t, csak egyszerűen nem tetszenek. Az az egyik autótípus, ami nem jön be. Mercit pedig azért nem szeretnék, mert nem hinném, h kaphatnék olyan normális állapotút 1 millióért, ami nem túl öreg.

Az alkatrésztől azért nem tartok, mert ismerősöm autószerelő, nagyon jó áron szerez be mindent, a bolti árak töredékéért. A kisebb alkatrészeket pedig meg tudom venni akár a szomszéd településen is, ahol van egy kimondott Alfa bontó. Persze azért használt alkatrészt csak a legvégső esetben vennék.

2014. jún. 7. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!