Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan miért nem tudják, hogy...

Sokan miért nem tudják, hogy a klíma miatt is megy a hűtőventilátor a kocsiban?

Figyelt kérdés

Mikor indulok otthonról vagy egy parkolóból, mindig nézik a kocsimat, hogy miért megy már induláskor a ventilátor.

Pedig ugye csak a klíma miatt, és azt hiszik rossz a kocsim én meg igénytelen vagyok és nem csináltatom meg.


2014. jún. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Vannak autók amikben szinte üvöltve megy a ventilátor, mintha egy nagy porszívó menne az úton. Ilyenek a VW csoport termékei. Én is oda szoktam nézni. A Fiatban meg alig hallatszik hogy megy a ventilátor, sőt ha mozog az autó valamennyire, akkor be se indul mindig, mert van menetszél ami elég hűtést biztosít.
2014. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok kocsiban nincs és nem tudják hogy van ez. No meg tényleg nagyon hangos néhányban és odavonzza a szemet.
2014. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ma találkoztam iylen esettem, hogy pontosan miylen kocsi volt passz, de VW, süvített rendesen benn a venti, nem tudom benn mennyire hallatszik be, de utcán sétálva elég hangosnak volt mondható, konkrétan a motorja zaját teljesen elnyomta.
2014. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert ezt KRESZ oktatáson nem mondják. klíma meg nincs mindenkinek.
2014. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 244-es Volvoban direktben van hajtva a ventilátor, gondolhatod milyen hangja lehet, főleg az automata váltóval párosítva. :D
2014. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!