Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a Jawa Mustangot?

Figyelt kérdés
Sok embertől csak azt hallani hogy nem jó motor. Érdekelne hogy miért? Szeretnék venni magamnak egy motort (első motor) és hát elsőnek arra gondoltam.

2014. jún. 7. 15:13
 1/9 kiro113 ***** válasza:
74%
Azért mert már őskövület az összes és szétt vannak hajtva,a maga idejében sem volt valami nagyon jó motor de mára már nagyon el használódtak.Ha lehet ink mást választ mert ezek a motorok már csak olyanok h egy motorozás egy szerelés,sok szerelés hosszab motorozás,de viszont ha mondjuk fel ujítanál egyet magadnak,minőségi alkatrészekből,és jól össze raknád,akkor az a motor örök lenne mint a nyomoruság :)
2014. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerinted ez olyan?

[link]


Vagy akkor maradjak inkább egy Simsonnál?

2014. jún. 7. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kell hogy szeressék az emberek? Egyébként azért nem szerették, mert nem volt egy olyan jól sikerült szerkezet mint a Simson azidőtájt. Első motornak nyugodtan vedd meg, magadnak veszed nem másnak. Legalább megtanulsz szerelni is. :) Alkatrész mondjuk az nem tudom hogy van e hozzá..
2014. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első motor lenne és hát nagyon tapasztalatlan vagyok-e téren és hát előbb infokat gyűjtök mert nem akarok ráfázni
2014. jún. 7. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha rendben van motorikusan, akkor megy annyit, mint egy Simson. Az első villája állítólag elég tré, ezért van, aki kicseréli S51-es Simsonéra. Alkatrész kevesebb van hozzá, mint Simsonhoz.

Ha olcsón találsz egy jót, akkor vedd meg. Én 30 ezernél többet nem adnék érte, annyiért már lehet találni Schwalbet is.

2014. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Régen, a 80-as években, a Simson számított úgymond menő motornak a kicsik között, és volt mellette a Komár, Riga, Jawa Mustang, Babetta, Verhovina, stb. Akkoriban falun elvétve láttál Simsont, a többiből annál többet.

Nos, a helyzet mára fokozódott. Aki esetleg csak rá mer nézni egy Riga-ra, Mustang-ra, Babetta-ra, azt egyből leszólják, hogy "miért nem Simson"? Pedig jó motor mind, csak érteni kell hozzá. Egyszer kell csak szakszerűen, nem kókány módjára összerakni, és ugyanolyan megbízható, mint a Simson. Alkatrész ugyanúgy van hozzá alkatrész, igaz, ehhez is utángyártott, gyengébb minőség.


Én azt mondom, ha a Mustang-ot nézted ki, vegyél Mustang-ot, ne hagyd, hogy lebeszéljenek róla. Manapság már egyre ritkább motor, ha rendbe hozod, meg fognak fordulni az utcán, ahogy elrobogsz.

2014. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon retro típusnak tartom maga. Az új dolgok nem vonzanak. Inkább a régi és ritka dolgok. Mert ahol én lakok Jawa Mustang nincs azért is gondoltam arra.
2014. jún. 7. 18:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem arról mi a véleményetek?
2014. jún. 7. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a mustangok, bár sosem volt a rokoni és ismerősök körében sem. Jó, mert ritkább mint a Simson és a többi, így "látványosabb". Én vennék, ha úgy adódna. De simson,komar és SV 650 mellett már nem nagyon van helye. Anno itt még faluhelyen kb a Simsont ismertük csak (internet sem volt...2007-ben) így az volt a menő :D Aztán nekem is az lett.
2014. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!