Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Alhambra-t szeretnék...

Pusztitó kérdése:

Seat Alhambra-t szeretnék vásárolni,2. generációsat 2000-2003 közöttit,900-1.1 milló körül,180-250. 000 km-rel. Mennyire megbízható és milyen szervízigénye van, melyik motorral érdemes venni? Főként tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen korú autónál már lutri a dolog mivel nem tudod ki hogy használta mennyire figyelt oda rá azt érdemes tudni az 1.9TDI motorok nagyon megbízhatóak és a PDTDI-től sem kell félni .
2014. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VarMa ***** válasza:

a helyzet az hogy amiben mar ora szerint van 180-250e km, az mar jocskan tul van az 500e km-en...

Bar ez nem feltetlenul baj, itt mar allapotot vesz az ember. Ki kell probalni es ha nem csorog csattog, nincs tele olajjal az intercooler, nem csuszik a kuplung akkor erdemes elhozni...

Sokat kibirnak ezek az autok de egy minimalis szerviz igenye van amit kerdes hogy megkapott e az elozo tulajoknal...

2014. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VarMa ***** válasza:

hja igen es milyen motorral? szerintem sok valasztas nincs...

dizel

Nekem volt Vr6 alhambram es addig nagyon szerettem es tetszett ameddig az elso kirandulasra elmentunk vele...

Az enyem automata volt nagyon keves km-rel (utananezheto volt)az autonak semmi hibaja nem volt es sikerul vele 30 liter feletti atlagot produkalni... Na ez eleg fajt, plane ugy hogy 5 en mentunk plussz csomagok es csak dinamikusan mentunk es nem tapostam ki a belet...

Ezekutan kiprobaltuk milyen ha az ember kitolja a szemet akkor 40 felett evett (a v8-as mercim nem evett ennyit).

A hangja nagyon szep volt de annyira nem ment jol amennyit evett...


Talan ami meg jo lehet az az 1.8T benzin, bar nem tartom olcsobbnak es megbizhatobbnak az 1.9PD-nel...


En dizel vennek a helyedben

2014. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!