Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleütöttem a robogó felnijébe...

Nickx199 kérdése:

Beleütöttem a robogó felnijébe az új csapágyakat, de elfelejtettem berakni közé a tévtartót, lehet ettől bármi baja? Vagy új csapágyat kell bele venni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szorulni fog a kerék, mert feszíti a csapágyakat a kerékanya. Az a távtartó cső kell oda.
2014. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell új csapágy, csak valami kímélő módszerrel kéne kivenni az egyiket.
2014. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ma megmelegítem a felnit akkor megég a zsír is a csapágyban kiütni meg nemigazán tudom anélkül hogy ne tegyem tönkre.
2014. jún. 8. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem marad egy ép csapágy sem? Még ha rossz is, ideiglenesen bele lehetne tenni, miután szétverted az egyiket ami benne van, mert most pünkösdkor nem fogsz csapágyat kapni sehol, motorozni azért meg csak kéne ebben a pompás időben.
2014. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pás napot mostmár csak kibírok motorozás nélkül, de akkor ha jól sejtem, akkor az eggyik csapágyat mindenképpen ki kell ütni és venni hejette egy újat
2014. jún. 8. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hát ha nincs kéznél egy oda való csapágykihúzó akkor a szétveréses módszer fog csak működni.
2014. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!