Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul be a motor napi...

Miért indul be a motor napi első használatkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Astra F Opelom,amivel az a baj kb egy másfél két hónapja,hogy napi első beindításra nagyon nehezen indul be, körülbelül 7-10 között kell rátekerni a kulcsot,hogy aztán beinduljon,de még ekkor is ingadozhat a járat,majd 10 körül beindul.Ezt leszámítva gyönyörűen működik a kocsi.A nap további idejében bármikor beindítom egyszeri tekeréssel beindul a motor.Kocsi kikapcsolásakor semmi sem szívhatja a motort úgy gondolom,mindent kikapcsolok.Az akkumulátor egy eléggé drága, januárban vettem,ezt kizárnám.Nem tudom,hoy önindító hiba,de ha igen,miért nem csinálja ezt a többi beindításkor? Ha esetleg valakinek van valami ötlete kérem segítsen. Köszi.

2014. jún. 8. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szenzorokat, jeladókat, alapjárati motort kell megnézni. Ha te nem értesz hozzá elviszed egy szerelőhöz aki foglalkozik autóvillamossággal. Faék egyszerű motorokkal készült ez az autó, hamar meglesz a hiba. :)
2014. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dörmögő ***** válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne hogy valahol lyukas az üzemanyagrendszered. Ezért csinálhat olyat hogy hosszabb állás után kiszivárog a csőből az üzemanyag (akár vissza a tankba is), és azt időbe telik felszívni, légteleníteni a rendszert. Napközben meg nem telik el annyi idő hogy jelentősebb mennyiségű üzemanyag szivárogjon vissza.
2014. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,és ilyenkor mi a teendő? pontosan minek kéne utána nézni?
2014. jún. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!