Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AZ új BMW z4 mennyire csajozós...

AZ új BMW z4 mennyire csajozós autó?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 05:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt a csajozós autó dolgot. Nem az autó szedi fel a nőket. Aki enélkül nem tud felszedni egy nőt sem, az ezzel se fog tudni.
2014. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
osztom az első véleményét. nem fognak eléd ugrani. amúgy meg nem rossz autó, de én a 190cmmel mikor benne ültem totál kényelmetlen volt...
2014. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek egyébként sincs olyan nagy gondja az ismerkedéssel, annak egy Lada is elég. Akinek problémái vannak, azt nem az autó fogja megoldani.
2014. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A teremgarázsban, ahol parkolok, pont kettővel mellettem egy ilyen áll.

Azért mert ilyen autód van, nem fognak az ágyad előtt sorban állni a nők. Legalábbis ha ismerkedek, nem az autómról szoktam dumálni a csajoknak. Ha pedig valamelyiknek ez a legfontosabb, úgy otthagynám, hogy csak na.


Amúgy ettől függetlenül nekem nem kéne ilyen autó. Vagyis ha valaki csak úgy, ingyen hozzám vágná, elfogadnám, kipróbálnám, de pár hónapon belül eladnám és vennék valami értelmesebb, praktikusabb autót.

2014. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A csajozós autó kiegészítőnek kell(het), az nem pótolja egy az egyben a csajozási képességet. Aki elég hitelesen tudja alakítani a nagymenőt és nem fél a csajoktól arra ragadnak is. Egy Z4 pedig elég jól meg tudja támogatni ezt a szerepet, de önmagában az autó nem elég ehhez az életmódhoz.
2014. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem biciklim van és tapadnak rám a nők mert van rajta egy Elvis felirat. És ő mégis király volt, sőt nekem még alu felnis is a brinyóm.
2014. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóval 99%-ban csak az " agyhalott " pénzéhes csajokat lehet felszedni, akik arra játszanak, hogy majd az ember megvesz nekik mindent, a normális csajok nem a kocsit nézik.
2014. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
BMW t vegyel az menő. Benedvesedek rá. Szeretem ha olyannal jönnek ertem olyan menő. 17/L
2014. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem a Z4 nagyon menő 28i be:)
2014. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%

Persze, menő autó. Ha van egy normális párod, akit be lehet ültetni magad mellé, még menőbb.

Nem az autó fogja felszedni a csajt, utána pedig megtartani.

Te vagy a lényeg!

32 é. nő

2014. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!