Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Megéri venni egy...

AggóDoom kérdése:

Motorosok! Megéri venni egy Suzuki gsxr 600-ast, külföldi okmányokkal 270-280. 000ft-ért? Első motorom lenni, de szerelmes vagyok belé:D

Figyelt kérdés

Adatok:

600 cc

98 Le

évjárat - 2000.06.

Pályamotornak átalakított GSX-R eladó. K&N levegőszűrő, Arrow kipufogó rendszer, jó gumik.

Ezután már csak a papirokat kéne elintézni..meg tudja mondani valaki kb mennyibe kerülne?



#autó #verseny #Suzuki. GSXR #motor Turbo
2014. jún. 9. 13:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

1: első motornak inkább ne...

2: mire visszaalakítod közúti közlekedés szabályainak megfelelően ( már ha visszalehet mert nem barmolták szét, mert pályamotor annak meg mindegy...) az sem lesz kevés pénz.

3: nem mindegy olaszból való a gép vagy német, akár mozambik vagy vietnam.... ennek függvényében lehetne megmondani mi mennyibe kerül. de egyszerűbb ha bemész okmányirodába mintsem itt 3 ember 3 félét leírjon.

4: szerintem pályamotort főleg ne. estek vele, kapott rendesen az már amit csak lehet, ki tudja milyen a blokkja

2014. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

És ha van egy másik olasz származású

évjárat: 1998/7

599 cm³

Teljesítmény: 78 kW, 106 LE

Hengerek száma: 4

Keverékképzés: Karburátor

Hűtés: Víz

Hajtás: Lánc

Olasz származás, eredeti okmányokkal. Motorikusan kiváló, oldalán jobb és bal oldalt enyhe csúszásnyom.

Szerintetek?

2014. jún. 9. 13:54
 3/32 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.Megéri?NEM.Nem éri meg.Kinek mi a hobbyja,ki mit szeret.Nekem megéri fentartani a motoromat,mert szeretem.Szeretek túrázni eljárni,néha kicsit megcibálni a Pilisben,döntögetni.Hogy neked mi éri meg,azt csak neked kell eldöntened.Te fogod majd szervízelni,gumikat,láncszettet,fékeket venni rá.Okmányok intézését egyébként ki tudod számítani,vannak kalkulátorok a neten.Első motor...és szerelmes vagy bele...Jogsi van-e?(mondjuk ez a kisebbik dolog)GYAKORLAT van-e?Ültél-e fekvős motorn már huzamosabb ideig.Ültél-e már 100+lovas gépen.Van-e önfegyelmed,hogy ne rángasd észnélkül a szarvaát? Ezeket gondold végig,aztán dönts okosan! És persze balesetmentes közlekedést,bármi mellett döntesz is!Széles utat!

[link]

2014. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szervizelem ez alap, nem nem volt még ilyen motorom, de nem vagyok hülyegyerek...Szóval mire meglenne rá a jogsim kitapasztalnám mindenét, és nem csak úgy vágnék bele.
2014. jún. 9. 14:11
 5/32 anonim ***** válasza:
Hát,ezek után van még kérdés??? :-)
2014. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

:))))

Nos, igen, az hogy ha mondjuk ezt az olasz származásút megenném idén nyáron, elvinném ellenőrizni, persze mielőtt megveszem megtudok róla mindent.Szóval elviszem, "kivizsgálják", papirokat elintézem..addig mondjuk kertben gurulgatok vele..stb, kiismerem.

Aztán jövő nyárra jöhet a jogsi.

Ez így oké?:)

2014. jún. 9. 14:27
 7/32 anonim ***** válasza:
46%

Felőlem oké,persze XD.

Azért hozzátenném:HA VAN PÉNZED

akkor:a forgalomba helyezés+műszaki egy nap,jó esetben egy délelőtt.Az átvizsgálás 1 óra,másnap a teljes szervíz olaj,lánc szett,gumik egy napos dolog.A jogsi meg 3-4 hét.Tehát augusztus 20-ra már mehetsz és Boglárról nézheted a tűzijátékot! :-)

Nem kell ezzel várni egy évet!

2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%

JA! Majd el felejtettem.Nem tudom,mekkora kertetek van,de 110 lóerős motorral mit tudsz csinálni a kertben? Gurulgatni?????

Na neeeee!!! :-)

2014. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Aaa kösziiszépppeeen!!!:D
2014. jún. 9. 14:33
 10/32 anonim ***** válasza:
oké hogy nem vagy hülyegyerek de azért ide elég 1 óvatlan mozdulat is nem kell hülyének lenni
2014. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!