Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat cinquecento 1.1 sporting...

Fiat cinquecento 1.1 sporting vélemények?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nagy baja nem szokott lenni, csak a Sporting név miatt sokan gyilkolták. A Punto 1.1-es motorja van benne. Nekem is ilyen van, haverommal koliba járunk vele. Én bőröndöm a csomagtartóban, az övé hátul
2014. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azért megy is nem?:)
2014. jún. 9. 21:31
 3/9 VarMa ***** válasza:

Nalam Seicento Sporting volt amibe ugyan ez a motor van illetve ha jol tudom meg a Seicento nehany kiloval nehezebb is...

Nekem allt a hatom a szor amikor hozzam kerult es ugy voltam vele hogy max 1 honap es megy is tovabb (kenyszernek indult mert a mindennapi automat osszetortek es kellett egy addig ameddig osszeall...)

Elso pillanatokban huh ez nagyon szar, huh ez nagyon kicsi, huh ez nekem nem kell....

De... Egybol lekellett mennem vele videkre nem volt mese, a sporttaska a csomiba (ezzel meg is telt), tankolas es start...

Pillanatok alatt a huh de szarbol jott a basszus ez tetszik kategoria, ugyan nem volt egy verseny auto de nagyon szepen vitte az a kis 1.1-es motor azt a kasznit.

A kovetkezo pozitiv a kanyarkepessegei voltak, nekem gokart feeling volt...(lehet hogy ebben volt valami modositott gatlo mert elege pattogos volt de cserebe nagyon stabil volt kanyarban)

Ezen rovid ismerkedes alatt, gondoltam egy mereszet megyek autopalyan...Nem volt rossz dontes 140km/h rohogve vitte a vege 160-165 volt de ha mar jott egy emelkedo akkor 130-140...

Amig nalam volt egy vizhutot kellett cserelni mert szivargott, ezen kivul csak amikor hozzam kerult kapott egy alap szervizt (olaj, szurok, gyertyak, szelepferdel tomites es egy fekbetet)ezeknek az ara nem volt veszes, sot...

En nagyon megszerettem de amikor elkeszult a masik autom mennie kellett, de mai napig vigyorgok amikor ragondolok...

Mindent osszevetve egy olcson uzemeltetheto egyszeru, megbizhato kisauto(vegszukseg esetben 4 ember is elfer benne, bar a hatululoknek nem volt oszinte a mosolya... Elol viszont eleg jol el lehet ferni), ami tud meglepetest okozni meg akkor is ha az ember ugy all hozza ahogy az elejen en...

2014. jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi hogy megosztottad ezt az élményt :)

én igazából nem akarnám sokáig a gyári motort hagyni,ha összejön a pénz akkor 1.2punto motor bele,azzal már élvezhetőbb szerintem.

2014. jún. 10. 11:11
 5/9 VarMa ***** válasza:

1.2-es motor nem rossz otlet,de akkor mar a 6-os valtojaval egyutt...


De ha nagyon komolyat akarsz akkor a Punto 1.4 turbos motorjat faragod bele (sok torodes kell ennek, de leteszed a hajad tole)

2014. jún. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.2 régi puntora gondoltam,abbol van 6os válto?

hát igen az 1.4gt az már durva lenne ebbe a kisszarba :)

de elég a sima 1.4 is szerintem.

2014. jún. 11. 13:59
 7/9 VarMa ***** válasza:

en ugy emlekszem hogy a II-es puntoban az 1.2 Sporting 6-os valtoval volt....az I-es puntoban pedig nem volt 1.2....

de lehet nem jol tudom

2014. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én I puntora gondoltam és tudomásom szerint abbol van 1.1 , 1.2 , 1.6
2014. jún. 11. 14:57
 9/9 anonim válasza:
Ha van ra penzed.Ha nagyobb motort teszel bele uj fekeket is vehetsz...es indul az ordogi kor akkor futomu is stb stb:)De ahogy erzed.Ha gyorsulasi versenyzo vagy akkor oke megeri.
2015. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!