Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-t akarnák venni a...

Simson-t akarnák venni a szomszédból, s51es és semmi baja nincs azon kívűl hogy kb ugy 6 éve áll. Tizenéves vagyok ezért kérnék segítséget a szétszedésében is Ez a gép attól még üzemképes lehet ugye?

Figyelt kérdés
és hogy mennyit érhet, az öreg benzint ha kivettem milyen benzint tegyek bele? Valami olajat keverjek benzinnel? A megszakítő kenőfilcébe milyen olajat tegyek?
2014. jún. 10. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze mondják, hogy a gumi alkatrészek elöregszenek és tönkre mennek a szimeringek, meg a tömítések, de véleményem szerint ha átfordul a főtengely, akkor tölts bele friss olajat, friss benzint 1:40 arányban, és menj vele amíg megy! Aztán ha valami gondja lesz ráérsz szétkapni.


Szerintem.

2014. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95-ös benzin + bármilyen 2T olaj ami nem Arol 2T névre hallgat, abban az arányban keverve ami a tanksapkára van írva. Kenőfilcre mindegy milyen olajat teszel csak valami legyen rajta, én váltóolajat teszek rá, de a 2T olaj is kitűnő.
2014. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

6 éve áll?

Akkor elsősorban ne a megszakító kenőfilce foglaljon le,hanem az hogy milyen bekövesedett trutymó lehet a karbiban,tankban,hengerben...

Ha szabad ég alatt töltött el 6 évet,akkor ne is kísérletezz az indítással,de még a vásárlással se..

2014. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
néha volt szabad ég alatt de akkor se esőben , esőben 1szer 2szer volt, de mennyiért vegyem ?
2014. jún. 10. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz akkor veszel inkább egy üzemképeset,mert sokat fogsz szopni ezzel.Kezdőként pláne.

Én max donornak venném meg,egy huszasért max.

2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én faterom Szimóját vettem elő, ami 1.5 évet állt. Ingyen volt, de már 40ezremben van és még a blokkot a jövő héten húzatom szét. Igaz, hogy ebben új hátsó telók, új fényezés és új kipu is van, de akkor is kicsit sok. 6 év után elég sokba lesz, a vételár a töredéke lesz az anyagköltségeknek arról nem is beszélve, hogy amíg a haverok motoroznak, addig te otthon szerelsz.
2014. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És egy üzemképes mennyibe lenne okmányok nélkül? Nekem csak arra kéne hogy kiviszem az erdőbe és ott elhülyéskedek vele , meg a kertben. 13 éves vagyok ezért nem vihetem ki az útra , ezért nekem nem is kell rá papír. Ha tudtok pár ilyen simot 20 és 30.000 közt akkor léccives linkeljetek , de azért ne legyenek lopott motorok!
2014. jún. 11. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Erre nem kell semmi olyan papír, csak biztosítás, de ha nincs rajta bemész a biztosítóhoz és bármikor köthetsz rá. Én szerintem 60-80 ezer körül vegyél, ami aránylag szépen néz ki, és jó a motorja.
2014. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne papír?! Vagy adás-vételi szerződés, vagy az üzlet által névreszólóan kiállított igazolvány hogy az egy segédmotoros kerékpár. Ilyet még biciklihez is adnak, sőt a rendőr kérheti is. Az más kérdés hogy úgy hamisítják az adás-vételit ahogy nem szégyellik. Ha amúgy is illegálisan kíván motorozni a kérdező, akkor minek rá biztosítás? Ha nincs jogsija akkor a biztosító se fog fizetni (helyette) ha beüt a gebasz.
2014. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs jogsim-nem kell biztosítás-nem kell okmány -nem kell adásvételi , 13 vagyok nekem vagy 1 simson vagy 1 babetta kéne okmányok nélkül! Ismételten mondom hogy arra kéne hogy az erdőben és a kertünkön szórakozzak vele! És azt kérem hogy simson vagy babetta linkeket küldjetek amin nincs papír! kösz
2014. jún. 11. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!