Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek olyan ruhákat...

Linkelnétek olyan ruhákat (akár videóból is), amiben nem néznék ki a "lány a szomszédból"-nak? 16/L

Figyelt kérdés
Az átlagtól vékonyabb vagyok, szóval lehetőleg olyat, ami jól is állna. :)

2014. ápr. 16. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hétköznapra vagy valamilyen alkalomra?
2014. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LamboLover ***** válasza:
51%

A lány a szomszédból alatt ezt a kis semmi átlagost érted?

Mert ha igen, akkor tudom ajánlani a nőies ruhákat. A szép virágos, csipkés fodros szoknyákat, vagy a testhez simuló stilusos szoknyákat, felsőnek kerüld sima környakú pólót, szép ízléses dekoltázs esetleg fodrok, kellemes pasztell színek, de lehet, hogy a stilusodnak ez már túlzás akkor bocsi:/

ja és farmer, póló kombó helyett hordhatsz egyberuhákat is:)

pl én ilyesmiket hordok:

[link]

[link]

[link]

felsőkből ilyet:

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni:)

2014. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem jó a link. :/

#2: Is-is, de inkább hétköznapokra. :)

#3: Köszi a hosszabb szöveget és a több linket. :)

A nőies ruhák nekem nem állnának túl jól, mert ne vagyok nőies. :/ Ezért a dekoltázsos fölsőket inkább kerülném. Viszont a fodrokat és a pasztell színeket szeretem, akárcsak az egyberuhákat. :)

A linkelt képeken lévő ruhák nekem túl rövidek, de kinézetre szeretem az Ebay-es ruhákat, néha szoktam onnan rendelni. :)

2014. ápr. 17. 12:59
 5/6 LamboLover ***** válasza:

Hát ebay-en bármit megtalálsz kb:D

Nekem már-már szinte csak onnan van ruhám, mert jó minőség fele áron:)

2014. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, én a minőséggel annyira azért nem vagyok megelégedve, de szerencsére mamám varrónő volt, úgyhogy tud segíteni. :D De most, hogy linkeltél, kedvem támadt újra onnan vásárolni. :D (Kár, hogy lefogyasztottam az összes pénzt a kártyámról...)
2014. ápr. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!