Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 Tdi passaton szerintem a...

1.9 Tdi passaton szerintem a kettőstömegű kezdi megadni magát (nyugi már van benne 390ezer úgyhogy "elvárható") Tudom mik a tünetei "remegő kaszni, hullámzó alapjárat, berángat a motornak (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
Csattanás leállításnál,vagy beindításnál(talán ez a leg jellegzetesebb tünet)Na már most az a bajom,hogy ezt a csattanós hangokat a leállításnál és beindításnál az utóbbi 5000km-en csinálta egyre durvábban most meg megszünt!na ez mitől van????(mivel nem javította meg magát a kocsi:-),ezért most nem tudom hogy ez jó vagy rossz)

2014. jún. 10. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
még akkor hajtsd, és amikor ismét nagyon elkezd csattogni, csere. Addig is még tudsz gyűjteni, ha esetleg még nem lenne meg a pénz a javításra
2014. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha tudod hogy már régóta szar akkor miért nem cseréled ki? Azért mert most éppen valamért nem csattog ne gondold azt hogy így rendben van.
2014. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nincs minden rendben!Hogy miért nem cserélem ki?:-) nincs most épp felesleges 150 ezrem,meg ha megtehetném fel se tettem volna a kérdést,mert már kicseréltem volna.....ki lesz cserélve majd 1.5-2 hónap múlva.
2014. jún. 12. 20:37
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. jún. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!