Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap jar le autom muszaki...

Holnap jar le autom muszaki vizsgaja. Kozlekedhetek meg vele par napig?

Figyelt kérdés

Holnap jar le a muszakim, de csak jovo heten tudom elvinni vizsgaztatni. Kozlekedhetek vele meg par napig, van valami turelmi ido esetleg, vagy valami? Vagy penteken mar megbuntetnek ha megallitanak?


Elore is koszonom.


2014. jún. 11. 13:38
 1/7 Nosco ***** válasza:
Ha lejárt akkor büntetnek. Elég komolyan.
2014. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem , útvonal engedélyt kérhetsz majd mikor viszed műszakiztatni ha jól tudom, pár ezer
2014. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy vizsgaállomástól időpontot a jövő hétre vagy az utánra, ezt az időpontot neked írják le egy papírra, bélyegzővel, mifene, és akkor addig az időpontig mehetsz még az autóval.
2014. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, közlekedhetsz vele. Attól, hogy lejárt a műszakija, még beindul és menni is tud. Csak holnaputántól keményen megbüntethetnek érte, ha közúton használod, mert a műszaki vizsga lejárta utána nincs türelmi idő. Kérj útvonalengedélyt vagy keress más közlekedési eszközt, amíg le nem vizsgáztatod.
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van türelmi idő, a lejárat után 30 napig nem vonják be a forgalmit a rendőrök, de persze bírságolnak.
2014. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat.
2014. jún. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!