Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat (vagy...

Volkswagen Passat (vagy Golf/Bora) 2.3 VR5 motorral?

Figyelt kérdés

Mostanában utánanéztem ennek az autónak, azonban nem sok mindent találtam ugyanis nagyon ritka ez a motor és ugye nem mindennapi dolog a V5-ös motor sem... Éppen ezért kiváncsi lennék, hogy tudja e valaki hogy mennyire megbizható ez a motor? Nincsenek e problémái az érdekes felépités miatt, a vezérléssel. Annyit tudok hogy gyönyörű hangja van és nagyon megy mert az egyik fiúnak volt ilyenje a városban.

Úgyhogy most én is szeretnék ilyet venni, tapasztalatok?



2014. jún. 11. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

nem udok érdemben nyilatkozni, de már csak azért is mert ritka, inkább vennék egy VR6-ost. Vagy ha kifejezetten olyan hang kell, mint a VR5-ösnek van, akkor olyan autót, pl. audi coupe, amiben soros 5 hengeres motor van, ugyanis annak nagyon hasonló hangja van (5 henger ezis azis) csekkold le youtubon. 5 hengeres motorral szerelt autóból azért több van, mercik, audik, volvok, fiat brava HGT, fiat coupe, fiat stilo 2.4 abarth, focus II. ST/RS, dízelbe van alfa romeo-ban is stb...


VR5:

https://www.youtube.com/watch?v=CeZr1kavsGY


audi 5 henger:

https://www.youtube.com/watch?v=jcwFhH0_yBA

2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak ezek sor5-ös motorok, nem V5. . Azért ragaszkodom a Passathoz, mert mindenki azt fogja hinni ez is csak egy TDI tucatautó, aztán majd lesznek meglepetések.
2014. jún. 12. 11:22
 3/6 anonim válasza:
Akkor már inkább egy VR6-os Passat, megbizhatóbb, mint a VR5 ráraksz még valami turbót, és mindenki csodálni fogja, persze hozzá kell tenni, hogy nagy étvágya lesz! :D
2014. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet jobb a V6, de igazából már lemondtam róla, a V5 azért tetszett, mert igazán egzotikus motor, más V5-ös motorról nem is tudok.
2014. júl. 27. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, most egy passat-ban egy V5-ös motor nem olyan nagy szám. Úgy értem hogy van 150 és 170 lóerős kivitel. erős és jól megy, de a passat már elég komoly autó, azokban általános a 131 lovas PD TDI ami alulról is tol rendesen, meg az 1.8 T ami szintén 180 lóerő, ezekhez képest egy VR5 nem lép akkorát, hogy most mindenki száhja tátva maradjon, hogy "na, ez egy VR5, látod hogy megy?" Szóval nem egy tipikus sleeper car :D. Amire azt lehet mondai az a 4.0 W8 160 lóerővel. az hogy egzotikus, rendben van, de hangra majdnem ugyanolyan a sor 5 is, a V5 meg marha ritka, szerintem gondban lennél az alkatrész ellátásal, szerelők se hiszem hogy sok ilyet láttak. tudtommal ez a motor golf4-ben, passat B5.5-ben, és seat toledo-ban volt, de mindben ritka, hogy a VR6-ról mondtál le, nem értem, sokkal ésszerőbb választás, mint a VR5.
2014. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na 2 dolgot is elírtam, szóval az 1.8 T az 150 lóerő a passatban, a 4.0 W8 pedig 260.
2014. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!