Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kell ahhoz tanulni,...

Mennyit kell ahhoz tanulni, hogy kreszből letudjak vizsgázni?

Figyelt kérdés

Tehát autóból megakarom csinálni a jogosítványt, vezetéssel nincs probléma, 5 éve vezetek autót.

csak kresz, műszakival lennének problémáim esetleg.

tanfolyam beíratkozás előtt kb mennyivel kezdjem el tanulni a dolgokat? és hogya tanuljam? kresz könyvből? de ott a tanfolyamon fogják tanítani a dolgokat kellően? vagy ott nem is tanítják?


2014. jún. 12. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eljártam tanfolyamra, meg a tesztprogrammal gyakoroltam, amit adtak. Első 3 alkalommal 1-2 pontal megbuktam, utána 2 teszten átmentem, utána csináltam ötöt, ami mind 70 pont felett volt és így mentem vizsgázni, ami 71 pontos lett mert egy képet nem gondoltam végig és rosszra nyomtam, pedig tudtam a jót. (Ha 63-64 pontal buktam volna, akkor ideges lettem volna) Ez összesen a 30 órán felül 3-4 óra gyakorlás volt 3-4 napra lebontva munka után. Nem nagy ördöngősség az, nem kell tőle félni, csak meg kell érteni, hogy mi miért van.
2014. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát nekem most még semmit nem kell tanulnom, hanem bíratkozok és kapni fogok tesztfeladatot amit itthon gyakorolgathatok? vagy ott gyakoroltatják velem?
2014. jún. 12. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Kapni fogsz egy belépőkódot a digikresz.hu-ra, vagy pedig adnak KRESZ program CD-t. Ha csak azzal gyakorolsz, tehát napi 2-3 tesztet végignyomatsz akkor simán megvan a vizsga. Nekünk még anno könyvből kellett tanulni, de én már akkor is szereztem egy CD-t aztán itthon töltögettem. Meg a füzetbe is jegyzetelhetsz.


Tanfolyamon együtt is fogtok kitölteni tesztlapokat, szóval órán odafigyelsz, meg otthon gyakorolsz és tuti megvan. Külön műszaki már nincs ha jól tudom, hanem be van építve pár alap kérdés a tesztbe.

2014. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és attól, hogy én kitöltögetem napi 3-szor a tesztfeladatot, attól én honnan fogom megtudni a helyes választ a kérdésre?
2014. jún. 12. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

"vezetéssel nincs probléma, 5 éve vezetek autót"

És mégis hogyan, amikor a Kresszel saját bevallásod szerint is problémáid vannak? :D


Amúgy veszel egy Kresz könyvet vagy letöltöd nCore-ról és átolvasod. Oktatáson odafigyelsz és ennyi. A többi X millió autós is ugyanígy csinálta, a legtöbbjüknek elég az oktatáson leadott anyag és a tesztelés.

2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem közúton vezetek 5 éve! nem kockáztatok, hogy közúton vezessek jogsi nélkül. Itt ebben a kis városban könnyen eltudok közlekedni akármerre.

földes úton vezetek, meg mindig én állok ki az autóval meg be a garázsba, szóval az udvaron szoktam még vezetni. kb 50 km-t mehettem eddig, ebből 15km-t hátrafelé!

2014. jún. 13. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez így mindjárt más. Szóval akkor járműkezelésből van némi gyakorlatod. Ez egy plusz pont. Jól fog jönni, amikor majd megtanulsz közlekedni. Mert ugye a vezetés nem csak abból áll, hogy beülök és megyek, akad ott még pár tényező :D
2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

autó kezeléssel semmi probléma, az tökéletesen megy, tükörből tolatok, padka mellé is odatolatok 3 cm közelre is úgy hogy nem padkázom meg...

futóval is tolatok, megfordulok futóval... tudom utánfutóval nem kell vizsgázni de az is megy.

kb 11 éves korom óta tanulok menni vele, egy benzines 1.4-es autón.

eltudok közlekedni városban, csak a kérdésekre helyesen válaszolni sokszor nehéz, mert olyan válaszok vannak amiből majdnem hogy többet is jónak gondolnák.

műszaki kérdések sem okoznak hátrányt.

pár táblának a jelentése nem világos még egyenlőre, azt is tudom hogy kereszteződéseknél mikor kinek van előnye.

2014. jún. 14. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!