Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha most januárba megyek Kresz...

Ha most januárba megyek Kresz vizsgázni, akkor még a tavalyi Kreszböl vizsgázok, vagy már az idei új módosítottból? Ha én tavaly őszön tanultam a Kresz-t, akkor a Január 1. módosítás miatt most akkor újra el kell járnom KRESZ órákra?

Figyelt kérdés
Mert én már decemberben is voltam vizsgázni,csak az nem sikerült elsőre,és most januárba újra mennék vizsgázni,és jó lenne tudni,hogy mire számíthatok.
2010. jan. 6. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem már az újból! De hívd fel az oktatód, ő biztos tudja :)
2010. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Ha láttad az új KRESZ-módosításokat, nem kell félned. Nagyérdemű változtatás nincs benne, de valószínű, hogy még a 2009-est fogod megcsinálni.
2010. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiveszik azokat a kérdéseket,amik módosultak,nyugodj meg!

(az NKH-nál adták az információt)

2010. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy az újból. Ha valami balesetet okozol, akkor nem mondhatod, azt, hogy ezt te nem tanultad.


Tudod a szabályok nem ismerése nem mentesít fel a büntetés alól.Akiknek megvan a jogsijuk, azoknak is illene átnézni a KRESZT.

2010. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!