Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan állítsam be a karburáto...

Hogyan állítsam be a karburátort, Honda dio af18. Azt mondták hogy a levegő csavart tekerjem be teljesen majd kifelé 3 szor és ehez álítsa az alapjáratot a másik csavarral. Pontosan hogy csináljam írja le valaki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja sport szűrő van rajta ehez kellene összehangolni...
2014. jún. 12. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Levegő tövig be és arra figyelj hogy 360 legyen egy csavarás ne csak annyi amit a csuklód enged. Mivel jobban kap levegőt több anyag is kell neki. Ezt a legegyszerűbb úgy belőni hogy sztenderre rakod STABILAN hogy a hátsó kerék a levegőbe legyen majd álítod neki az anyagot úgy hogy koppig húzod a gázt. Amikor úgy hallod hogy szépen tisztán kipörög már csak az alapjáratot kell belőni és kész is. Remélem segítettem én 125 rg-t nagyon el tudtam így találni. Könnyebb dolgom volt mert váltós és ugye van üres : D
2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sport légszűrő az nem oszt, nem szoroz az alapjárati keverék beállításánál, mivel nagyon kevés levegő kell csak az alapjárathoz azt pedig a gyári szűrő is gond nélkül átengedi. Nagyobb kapacitású légszűrőnek a maximális teljesítményre lehet befolyása, de az alapjáratra semmiképp. Szerintem még most tedd vissza a gyári szűrőt,mielőtt elkezdenéd berhelni a karbit, ugyanis a gyári légszűrőhöz van a karburátor fúvókázva és a súbertű profilja megválasztva.
2014. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :)
2014. jún. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!