Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw vagy Audi? 18 éves vagyok...

Kruskov kérdése:

Bmw vagy Audi? 18 éves vagyok és autót akarok venni. Audi A4 1995-1998 1.9 TDI Sedan vagy Bmw 316is coupe benzin 1995-1998 Véleményeket, infókat, tapasztalatokat szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Audi A4 1.9 TDI 95-98 vagy Bmw 316 coupe 95-98 benzin

Fogyasztás,biztosítás,karbantartás stb..



2014. jún. 13. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosítást azt nem tudom, de a többiben az Audi a jobb, de ha jól nézem, akkor a BMW 102 lovas, az Audi meg 90, így valamivel a biztosítás is az Audira kevesebb, de ez nem nagy különbség lehet.
2014. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogyasztásban a TDI biztosan kevesebb lesz, még akkor is ha a 110 lovas TDIt veszed.

A biztosítás az nem lesz valami eget verő összeg ilyen majd 20 éves autókra.

A karbantartás... hát erről már írtunk pár BMWs kérdésről és kb ugyanaz elmondható az Audiról is. Ha normális példányt veszel, akkor egyikkel sem lesz bajod. De ha ilyen 3-400 000 forintos bontószökevényekkel szemezel, akkor mindkettőre sokat kell majd költened.

2014. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Első kocsi 18 évesen, gondolom még nincs fix kereseted = fenntartással lehetnek gondok, főleg ha leharcolt példányt veszel. TDI-nél rizikósabb egy ilyen öreg autó, főleg ha van is benn kilométer, a benzines BMW motorikusan enm annyira zsákbamacska kilómétertől független is.
2014. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!