Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccmes yamaha jog útközben...

50 ccmes yamaha jog útközben elkezdett fulladozni, le is fulladt. Megpròbáltam berúgni (nincs bent aksi), de nem ment, a berúgókar is lent maradt (vissza lehet húzni kézzel). Mi lehet a probléma? Pöccre szokott indulni előtte

Figyelt kérdés
Neten nèztem, nem nehèz a szètszerelès, csak nem tudom hol keressem a hibàt.

2014. jún. 14. 11:07
 1/5 kata kata ***** válasza:
Üzemanyag rendszer és gyújtás rendszer.Végig kell menni rajtuk.A berúgókarnak eltört vagy kiakadt a rugója.Ha leveszed a deklit meglátod melyik a kettő közül.
2014. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítsèget!
2014. jún. 14. 11:35
 3/5 bell55 válasza:
Nagyon sok minden lehet a karbicsek és a henger között van rezó az el romolhatott.lehet dugulás a karburátorba lehet nem működik a benzin csap,az a tank alatt van,az vákúmra működik.Nézd meg a gyertyát van e szikra,az valóban rugó a dekli alatt ha nem jön vissza a berúgókar,vagy törött vagy ki akadt.
2014. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rezó nincs a karbi és a henger között.

Rezó (rezonátor) az esetleg egy kipufogó lehet.


A henger és a karbi között membrán van, esetleg visszacsapó szelepnek is nevezheted, mivel megakadályozza a benzin-levegő keverék karburátor felé való visszaáramlást. Elromolni úgy tud, hogy letörik egy darab a lemezről, vagy esetleg nem zár vissza, de ettől függetlenül be kéne indulni.


Valószínűleg amúgy üzemanyag ellátással lesz a gond, elsőnek kipucolnám a karburátort, vákuumot ellenőrizném, ilyesmi.

2015. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az enyémmel is ez van a karbit kell kitisztítani
2016. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!