Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e34 van már sperdifi?...

BMW e34 van már sperdifi? Illetve az 525i-ről mi a véleményetek, tapasztalatok teljesítményre? Most egy e36 320i vanos-om van.

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

E34-es BMW-k sajnos már nem a megbizhatóságról szólnak, fillérekért megvásárolható majdnem 200 lovas autó, igy boldog-boldogtalan megvette, aki aztán tankolni alig tudta, nemhogy karbantartsa. Igy rengeteg a leharcolt példány.

Nade magáról az autóról: hajlamos a rozsdára és a sok elektronikai gubancra. Műszakilag amúgy nagyon jó, motorral, váltóval nincs gond, tökéletes. Gyönyörű motorhang. Nagy, tágas, és egyben sportos, olyan mintha egy bunkerben ülnél. A 192 lóerő nem túl vad, ugyanis kb. 1600 kilóval van dolga, de azért nem sok ellenfeled lesz az utakon, az átlag TDI-k, meg mindenféle autóversenyzők nem lesznek akadályok. Szerintem megéri lecserélned rá a 320-ast, már csak azért is, mert az E34 sokkal nagyobb, kényelmesebb (szerintem sokkal szebb is), és nem is kerül többe, mint egy E36. Nameg az a +42 lóerő sem elhanyagolható.

2014. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
E 34-ben kétféle motoros 525i van. A 24 szelepeset nézegessed, mert a 12 szelepes ugyanaz mint ami az E30 325i-ben van 170 lóerővel, ezt 90-ben váltotta a 192 lovas M50. Sperrdifi nincs az 525i hez. (535i-hez volt, de más az áttétele)
2014. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) , amúgy én a plusz súlytól "tartok" inkább amúgy egyértelmű hogy 24 szelepeset nézek. Nekem az e36-om nagyon brutálul megy komolyan ahhoz képest hogy 20i vanosos ,sokan meg is jegyezték már.
2014. jún. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!