Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 50, rezonancia...

Delta7 kérdése:

Gilera Runner 50, rezonancia és erőtlenség?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy 9000 fordulaton rezonál a motor de olyan brutálisan, hogy kitekerednek a csavarok eltörik a vario dekni, három darabra törik a kipu konzol maga a kipufogó nyakba letörik végdob ott törik ahol éri. Ha bemelegszik a motor teljesen erötlen lesz olyan mintha a görgök ragadnának kinn, most cseréltem variot és görgöt is, ugyan olyan maradt. Csak bug a motor fel nem pörög csak nagyopn nagyon lassan viszont 7000rpm megindul 11000rpm-ig és húz mint az állat 108km/h a végsebessége óra szerint. Nyél gáznál puffog és darál a motor egy darabon.


A motoron egy MHR replica henger van, gyári sokadik varioval 4g malossi görgkkel, yasuni c16-al.

A motor teljesen jó volt ment mint az állom, nem rezget indult minden fordulatról rendesen, amíg a gyári főtengelyen az alsó kosár szét nem ment.

Kapott új főtengelyt (Motoforce Racing Evolution-t) új TOP c4 csapágy szettet, na azóta rossz a motor. Gyári membrán esetleg okozhat ilyet, a megnövekedett elősűrítés végett????


GYári 17,5mmm karbival volt akkor is amikor jó lett és most is. 82 fuvokával volt még gyári tengőn, de 97el +tűvel feljebb is ugyanolyan sz*r!



2014. jún. 15. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott a főtengely kiegyensúlyozásával lesz gond szerintem. A rezonancia nem csak azért rossz, mert szétráz mindent a blokk, hanem a teljesítményből is igencsak levesz. Gyári főtengely kéne..
2014. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok addig tuningoltad míg el nem basztad.Szerintem az összes tuning cuccot ved le róla és csak a gyárit rakd vissza hátha nem ment még szét annyira a blokk
2014. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyári cuccok kihullottak, azért is lett átépítve mert már a 3 szett hengert rúgtam le róla gyáriból :) Jó volt a 70 hengerel is csak szétment a főtengely mert nem bírta, most viszont az erősített tengely óta rezonál.
2014. jún. 15. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell C4-es csapágy? Miért nem jó C3-as. A 4-es az kvázi azt jelenti hogy már összerakáskor csapágyas.
2014. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!