Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják, hogy a magyar...

Miért mondják, hogy a magyar utakon széthullik a futómű?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem kellett futóműre költenem, se kis se középkategóriás autónál. Maximum beállításra.
2014. jún. 15. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó utakon jársz akkor
2014. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És mennyit használtad azokat az autókat?
2014. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a nagy varosokba, es a forgalmas utakon, autout, autopalyan annyira nem is, de videken botrany sok helyen az ut minosege
2014. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majd gurulj végig Biatorbágy és Tatabánya között a külső sávon 130-cal és megtudod miért mondják ezt.


Alig tudnék most kiváló minőségű forgalmas utat mondani pl Budapesten. Vidéken meg katasztrófa az úthálózat..


Nekem már kellett pár dolgot cserélnem a futóműben, igaz évi 24-27 000-ret gurulok.

2014. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%
Jól van, látszik, h mennyire vagy képben a dolgokkal.
2014. jún. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert tényleg katasztrófális állapotban vannak az utak... ha nem is vágja haza fél év alatt azért ha gondolod ugorj ki mondjuk csak legközelebbi nyugati szomszédunkhoz... na ami ott van azokat lehet utaknak nevezni nem ami itt megy.
2014. jún. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez autófüggő is. Valószínűleg a te autódnak egyszerű és masszív futóműve van, ami ebből a szempontból nagy előny, de vannak olyan összetett és bonyolult futóművű autók amik érzékenyebbek az útminőségre, igaz cserébe jó úton sokkal jobb az úttartásuk, ügyesebben fordulnak, kontrolláltak a terhelésváltási reakcióik.
2014. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el ide hozzánk, mutatok olyan utat ami hazavágná a te autódat is ha 50-60-nál gyorsabban járnál rajta. :)
2014. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évi 28.000km körül megyek, de eddig hála istennek nekem se volt semmi gond a futóművel. Igaz ezt 80%-ban autópályán teszem. De két hete Budapesten nem vettem észre egy kátyút, belehajtottam 50-nel és ahogy az első kerék beleért, olyat rántott a kormányon, hogy kitépte a kezemből.

Lekopogom, de ezt is megúsztam szerencsére. Még a felni se sérült. Pedig gyári interaktív sport futómű van az autóm alatt 17"-os kerekekkel. Egy darab lengéscsillapító is ilyen 100-120eFt körül van hozzá. Szóval nem lenne olcsó mulatság, ha ott valami gallyra megy.

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!