Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan érezhetném jobban a...

Hogyan érezhetném jobban a kocsit térben parkolásnál?

Figyelt kérdés
Az úton előzésnél stb. nem gáz, parkolni viszont mindig csak orral előre szoktam aztán kitolatni, sedanunk van és nem igazán szeretném meghúzogatni se az apám se más kocsiját.. :D Fél éve vezetek kb., de csak heti 1-2 nap van rá alkalmam és eléggé zavaró, hogy se a kocsi orrát, se a hátulját nem látom, viszont jó lenne megtanulni centire a parkolásokat.. :D

2014. jún. 17. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorolj...
2014. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonyíts a téged körülvevő tárgyakhoz. Meg én magamnak felállítottam egy "szabályt", hogy amikor már úgy tűnik, hogy mindjárt nekimegyek, akkor még legalább 20-30 centit lehet előre vagy éppen hátra gurulni. Általában becsapós, onnan bentről közelebbinek tűnik minden.
2014. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

én az elejét és a hátulját a kapuban tanultam meg. amikor hazaértem kapunyitás elött centiröl centire közelebb mentem. így megtanultam érintés nélkül 2 ujjnyira parkolni. az oldala ugye nem gond, tükör, menet közben pedig sokat mentem a vonalon.


a csajomat úgy tanítottam hogy beültettem a kocsiba és mondtam hogy addig guruljon elöre 1-1 centit míg hozzáér a másik kocsimhoz

2014. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél ki pet palackokat, és ha eldöntöd akkor neki mentél értelem szerűen..
2014. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én sokkal magabiztosabb vagyok ha tolatva parkolok be egy helyre és utána előre állok ki, mint fordítva. A betolatás mindig megy korrigálás nélkül is. Az előrefelé parkolás meg nem mindig, ha nincs elég helyem, hogy jól rá tudjak fordulni. Pedig már vezetek egy pár éve.
2014. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!