Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jóvásár lehet ez...

Szerintetek jóvásár lehet ez a Focus? Már megnéztem. Nem nepper az eladó, hanem a tulaj. Szervízkönyves. Kicsit enged is árból. A kilométer valós. Még nagyobb baja nem volt. Úgy néz ki rendesen karban tartotta.

Figyelt kérdés
Http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/focus/ford_focus_1.8_tdci_trend_plus-7960870
2014. jún. 18. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd el szervizbe, ha ott sem találnak kivetnivalót akkor vedd meg.

Így hirdetés alapján nem lehet megmondani hogy jó-e, max azt ha nagyon rossz, de ez nem úgy néz ki.

2014. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Használt dízel mindig lutri, főleg ezek a PSA dízelek. Ha nem mész évi 30-50k km-t, akkor inkább benzinest keress. Bármikor beeshet egy magasnyomású szivattyú, egy kettőstömegű lendkerék vagy egy (négy) porlasztócsúcs csere, mindegyik 2-300ezres tétel. A futásteljesítmény valódiságát hogy ellenőrizted? Mert a szervizkönyv semmit nem bizonyít.
2014. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát... én évi 28.000km-t megyek "csak" a dízelemmel, de köszönöm szépen inkább elteszem azt az évi 200.000Ft-ot minthogy a kutasnak adjam.

Ez az 50.000km nem tudom honnan jött! Lendkereket, injektorokat sem kell évente cserélni, úgyhogy ezzel együtt is beljebb vagyok már évi 28.000km-rel is.

2014. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak azért tartom lutrinak mert: Még nem volt semmi komoly baja (csak generátor)---> Ezután hirtelen sok lesz.

A kilométert megnéztem márkaszervizben,alvázszám alapján. 145 ezer volt benne tavaly.

Ma találkozunk egy szerelőnél, ha minden OK akkor megveszem.

2014. jún. 18. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Lendkerék olyan 200-250ekm-nél lesz esedékes. Ezt kalkuláld bele és nem fog váratlanul érni.

Az injektorok, nagynyomású szivattyú, stb meg még százezereket bírhatnak, ha nem kannázták. Emiatt én nem aggódnék.

A többi dolog meg ugyan olyan eséllyel megy tönkre mint bármely más autónál még ha újonnan is veszed. Tehát emiatt én nem izgulnék.

2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!