Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda 250 crf nek ki ment a...

Honda 250 crf nek ki ment a csapagya a kicsi fogaskereknel, es a nagy baj az hogy kitirott a blokkbol is es a szimering nem tarjta vissza az olajat, kell egy egessz blokk csere vagy csak ez egyik felet eleg?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe fog kerulni a javitasa ha egy uj blokk kell?

2014. jún. 18. 20:16
 1/4 kata kata ***** válasza:
Hát ha kapsz valahol csak egy fél blokkot,és az megegyezik a tieddel.Akkor elég az is.Árakat a szerelő tudna mondani neked.
2014. jún. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te a váltótengelyről beszélsz.Mármint,hogy ott ment el az a csapágy.Ha még nem annyira vészes meg lehet forrasztani.Általába olyan 5-10e ft között csinálnak ilyet egy műhelyben.Kérdéses,hogy a váltó túl élte a dolgot?Amit szerintem csinálhatnak vele az a következő..Blokk ki,széthúz az egész,váltót megnézik,csapágyak rendelése ha szükséges akkor tengely csere vagy ha úgy tört a csapágy akkor lehet hogy ledarált még ott bent is valamit..

Munkadíj szerintem valahol 20e környékén lesz.Itt az alkatrészek ára lesz a húzós.

A másik fele pedig az,hogy üzemórás gép.Szóval ha már kint a blokk akkor már az egészet átvizsgálja.Szelepek,dugó,hajtókar,főtengely.Ha pedig ezek is kopotassak akkor csere.Persze ha csak akarod.

2014. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van a fogaskerek es annak van a tengelye es ott ment ki a csapagy es a blokkbol is ott tort ki eleg nagy darab
2014. jún. 19. 17:08
 4/4 kata kata ***** válasza:
Kérdezzél meg egy hegesztőt aki hegeszt duraluminiumot,hogy lehet-e javítani.
2014. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!